Na sobotniej gali PRIME ogłoszony nowe nabytki organizacji, jednym z nich jest nowa zawodniczka, która występuje w firmach porno, a mianowicie chodzi o Natalie Wayne, która dla większości jest kojarzona z pomarańczowej platformy, ale też z udziału w programie GOATS, gdzie niedawno miała okazję się zaprezentować i zdobyć nową publiczność, która ją nie kojarzyła.

Gwiazda filmów dla dorosłych Natalia Wayne w Prime MMA

Było można się tego spodziewać, bowiem Natalia często pojawiała się na różnych wydarzeniach związanym z światek freak fight, niejednokrotnie było można przeczytać komentarze, że jest coraz bliżej podpisania kontraktu na walkę i tak też się stało w sobotę.

Natalie Wayne – kim jest?

Natalie Wayne, czyli Patrycja, to 25-letnia dziewczyna z Łodzi, która stała się bardziej rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie Goats. W ramach programu, zawodnik Fame MMA czyli Kacper Błoński, miał za zadanie wybrać partnerkę, z którą pójdzie na randkę. Natalie Wayne zwróciła na siebie uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale również zawodem jaki wykonuje, ponieważ pracuje w branży erotycznej.

Patrycja – program Goats

Choć udział w programie Goats był dla Natalie Wayne jedynie jednym z wielu doświadczeń, to z pewnością przyczynił się do jej popularności. Dziewczyna postanowiła podjąć wyzwanie i przetestować swoje umiejętności podczas takiego programu. Choć nie udało jej się zdobyć serca Kacpra Błońskiego, to z pewnością zwróciła na siebie uwagę widzów.

Wayne zadebiutuje w klatce już podczas siódmej edycji Prime, która odbędzie się w styczniu.