Już dziś kolejna gala organizacji Prime MMA. W walce wieczoru dojdzie do emocjonującego starcia pomiędzy Don Kasjo a Arkadiuszem Tańculą. Czy można obejrzeć galę Prime MMA 8 za darmo? Gdzie oglądać Prime MMA 8 za darmo?

Prime MMA 8 - darmowy stream

Gala Prime MMA 8 za darmo? Niestety, ale nie jest to niemożliwe. Prime MMA 8, które można obstawiać wykorzystując kod promocyjny TOTALbet, obejrzysz wyłącznie poprzez wykupienie pay-per-view na primemma.tv

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Na naszym portalu możesz bowiem za darmo śledzić relację tekstową i aktualizowane na bieżąco wyniki Prime MMA 8. Wystarczy kliknąć w poniższy baner.

relacja prime mma 8

Prime MMA 8 - darmowa transmisja dwóch pierwszych walk

Gala Prime MMA 8 nie będzie dostępna za darmo. Federacja ta, podobnie jak pozostałe organizacje freakowe, transmituje jednak dwie pierwsze walki gali za darmo. Transmisja będzie dostępna na oficjalnym kanale Prime Show MMA na YouTube.

Aby móc obejrzeć Prime MMA 8 w całości, należy wykonać kilka prostych czynności:

  • Przejdź na stronę primemma.tv
  • Zarejestruj konto
  • Zaloguj się
  • Naciśnij przycisk KUP DOSTĘP
  • Wybierz wariant Basic lub Premium
  • Potwierdź zakup

Gdzie obejrzeć całe Prime MMA 8 za darmo?

Cała gala Prime MMA 8 za darmo? Na ten moment nic nie wskazuje na to, aby fani Prime MMA kiedykolwiek mogli oglądać gale tej federacji za darmo. Jedna z trzech największych federacji freak fightowych w naszym kraju od początku istnienia transmituje swoje gale wyłącznie w systemie pay-per-view.

Galę Prime MMA 8 można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Z naszym kodem promocyjnym TOTALbet uzyskasz trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN nie wymagające obrotu! W przypadku przegranej środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

bonus prime mma 8