Atmosfera przed zaplanowaną walką między Lizakiem a Sequento staje się jeszcze bardziej napięta i dramatyczna. Na konferencji Clout MMA 4, Lizak wygłosił bardzo mocne słowa po przeprosinach ze strony Sequento.

„Za ten atak z partyzanta musi być kara” - Lizak

Atmosfera przed galą CLOUT MMA 4 stała się jeszcze bardziej burzliwa, gdy Sequento niespodziewanie pojawił się podczas ostatniego roastu Lizaka i zaatakował go z zaskoczenia. Na konferencji Sequento przyznał, że mu się należało, za takie słowa, którymi Lizak wypowiedział się na jego temat, jednak nie chciał zrobić mu krzywdy przed samą walką. Po chwili jednak dodał, że przeprasza Lizaka i zrobił to pod wpływem emocji.

Lizak nie przyjął przeprosin, za to powiedział bardzo mocne słowa, jak ta walka się zakończy:

Po prostu chciałem z tobą wygrać, a teraz ciężko cie uszkodze… masz pecha, że masz kontrakt na trzy walki bo już go nie wypełnisz…pierwsza runda i mówie to teraz całkiem na poważnie, pierwsza runda ciężka kontuzja Sequento… za ten atak z partyzanta musi być kara.

Czy Sequento zdoła wygrać z Lizakiem? Czy zapowiedzi o kontuzji sprawdzą się w ringu? Fani freak fightów na pewno nie mogą się już doczekać, aby być świadkami tej niezwykłej konfrontacji, która odbędzie się na gali Clout MMA 4 już 9 marca!