Typy na walkę Piotr Szeliga vs Fericze na FAME MMA 11, czyli starcie dwóch zawodników wywodzących się ze sportów siłowych. Jak wyglądają kursy i zakłady bukmacherskie na pojedynek, który otworzy galę?

Zakłady bukmacherskie Piotr Szeliga vs Fericze na FAME MMA 11

Zakłady bukmacherskie na walkę Piotr Szeliga vs Fericze dostępne są dla graczy w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic, czyli u oficjalnego sponsora największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy wskazują na to, że faworytem jest bardziej doświadczony w sportach walki Szeliga, jednak Fericze z pewnością nie jest z góry skazywany na porażkę.

Kursy Piotr Szeliga vs Fericze na FAME MMA 11

Kursy na walkę Piotr Szeliga vs Fericze pozostawiają sporo wątpliwości, jeśli chodzi o to, kto wygra ten pojedynek. Teoretycznie faworytem jest Szeli, który ma na swoim koncie dwa starty w pojedynkach typu freak fight. Fericze od lat związany jest jednak ze światem sportów walki. Dawno temu trenował między innymi z Łukaszem Jurkowskim, a jego rozwój w tej dyscyplinie pokrzyżowały kontuzje. Mimo doświadczenia Szeligi ze startów, bukmacherzy nie skreślają znacznie starszego Fericze.

Zobacz pełną kartę walk FAME MMA 11.

Typy na Piotr Szeliga vs Fericze na FAME MMA 11

Jeśli chodzi o typy na walkę Szeliga vs Fericze, skłonimy się jednak ku wygranej młodszego z zawodników, czyli Szeligi. Były hokeista do startu przygotowuje się od wielu miesięcy, a wcześniej ma za sobą już dwie walki. Dodatkowo na jego korzyść przemawia fakt, że jest znacznie młodszy od swojego przeciwnika. Twierdzi też, że poprawił wydolność i kondycję, czyli aspekty, które najbardziej szwankowały w jego poprzednich pojedynkach. Wchodzimy w triumf Szeligi, który – naszym zdaniem – wróci na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce z Bestią Piechowiakiem.

Nasz typ – Piotr Szeliga pokona Fericze, kurs 1.50