Dzisiejsza gala KSW 88 to wieczór samych nokautów. Większość walk skończyła się przed czasem, w tym i pojedynek Marcina Wójcika z Da Silvą. Polak skończył walkę świetnym nokautem w drugiej rundzie. Po tym starciu przyszła pora na wyczekiwany co-main event, w którym Bartosz Leśko zawalczył z Piotrem Kuberskim.

Kuberski nokautuje Bartosza Leśko w drugiej rundzie

Leśko był zdecydowanie aktywniejszy od samego początku, to on pierwszy zaczął wymianę ciosów. Po chwili sytuacja się odwróciła i to Kuberski wywierał presję, goniąc rywala. Piotr próbował skracać dystans i klinczować, jednak szybko nastąpiło rozerwanie. Udało mu się trafić tak, że Leśko upadł. Jednak ten wstał i od razu rzucił się w nogi Wójcika! Nie pokazał on zbyt wiele, ponieważ po chwili czas się skończył.

W drugiej rundzie Kuberski wciąż starał się wywierać presję i rozbijać rywala. Leśko widocznie nie miał już ochoty bić się z przeciwnikiem, więc poszedł po nogi. Piotr skutecznie wybronił tę próbę i natychmiastowo trafił. Bartosz się zachwiał, więc Kuberski nie czekał i od razu poprawił cios. W ten właśnie sposób mamy kolejny efektowny nokaut dzisiejszej gali!

Po dwóch rundach ciężkiej walki Piotr Kuberski pokonał Bartosza Leśko przez KO, runda II - 1:12