W najbliższą sobotę odbędzie się jubileuszowa gala FAME MMA 20. Podczas wydarzenia zobaczymy aż 14 walk włącznie z pojedynkami z turnieju K-1, którego łączna pula wygranych wynosi 2 miliony złotych! Pierwszym starciem będzie walka Olejnik vs Wronek. O której godzinei jest ten pojedynek?

Olejnik vs Wronek - data

Już w tę sobotę 10 lutego 2024 roku w oktagonie zmierzą się Tomasz Olejnik oraz Wiktor "Wronek" Wronka. Wydarzenie FAME MMA 20 zostało zaplanowane na godzinę 19:30. Transmisję najpewniej rozpocznie studio.

Zarówno tę walkę, jak i pozostałe pojedynki podczas FAME MMA 20 możecie obstawiać, wykorzystując kod promocyjny Betclic. Jego użycie pozwala na otrzymanie zakładu bez ryzyka o wartości 200 PLN!

Betclic zakład bez ryzyka FAME MMA 20

O której godzinie walka Olejnik vs Wronek?

Wśród zestawień starć na ten wieczór znajdziemy wiele ciekawych starć. Pojedynek Olejnika z Wronkiem będzie zapoczątkowaniem całej listy walk tej gali. Został on więc zaplanowany na godzinę 20:00. Nie zawsze jednak wydarzenie idzie zgodnie z planem, dlatego obserwujcie wyniki na żywo FAME MMA 20, aby być na bieżąco.

Wszystkie walki Fame MMA 20