O nas

Jesteśmy największą społecznością bukmacherską w Polsce. Nasze kanały tworzą utalentowani dziennikarze i Youtuberzy. Współpracujemy z: Adamem Kotleszką, Footgol TV oraz Wydawnictwem Arena. Jesteśmy autorami świetnie przyjmowanych tekstów z serii #CiekawoZTka oraz #HistoriaZdjęcia.

W 2019 roku zostaliśmy oficjalnym partnerem polskiego wydania biografii Mohameda Salaha, jednego z najlepszych piłkarzy świata.

Salah. Narodziny gwiazdy

Sponsorujemy amatorskie turnieje piłkarskie i tenisowe. Włączamy się w akcje charytatywne. Jesteśmy organizatorem cyklicznego Turnieju Typerskiego 1vs1, z którego zebrane środki przekazujemy na cele dobroczynne.

Edukujemy w zakresie zakładów bukmacherskich. Podkreślamy znaczenie etyki i odpowiedzialności. Służymy wiedzą. Oferujemy przegląd analiz i statystyk, które na co dzień pomagają graczom.

W listopadzie 2019 wzięliśmy udział w największym quizie piłkarskim w Polsce, który gości także najlepszych dziennikarzy sportowych w kraju – Michała Pola, Mateusza Borka czy Tomasza Smokowskiego.