Oficjalne początki Zawód Typer sięgają do lipca 2015 roku. Działalność jest kontynuacją innej grupy bukmacherskiej na Facebooku, stąd korzeni można szukać nawet w 2012 roku.

Obecnie jesteśmy największą społecznością bukmacherską w Polsce. Nasze kanały tworzą utalentowani dziennikarze i Youtuberzy. Współpracujemy z: Adamem Kotleszką - komentatorem TVP, Marcinem Gazdą - komentatorem Eleven Sports,  Mateuszem Mikulakiem - Footgol TV oraz Wydawnictwem Arena. Jesteśmy autorami świetnie przyjmowanych tekstów z serii #CiekawoZTka oraz #HistoriaZdjęcia. W tematyce stricte bukmacherki oferujemy darmowe Staty na weekend, które można znaleźć w piątek przed seriami ligowych spotkań piłkarskich oraz Typy Dnia, w których biorą udział Typerzy z całej Polski.

W 2019 roku zostaliśmy oficjalnym partnerem polskiego wydania biografii Mohameda Salaha.

Salah. Narodziny gwiazdy

Sponsorujemy amatorskie turnieje piłkarskie i tenisowe. Włączamy się w akcje charytatywne. Jesteśmy organizatorem cyklicznego Turnieju Typerskiego 1vs1, z którego zebrane środki przekazujemy na cele dobroczynne.

Edukujemy w zakresie zakładów bukmacherskich. Podkreślamy znaczenie etyki i odpowiedzialności. Służymy wiedzą. Oferujemy przegląd analiz i statystyk, które na co dzień pomagają graczom.

W listopadzie 2019 wzięliśmy udział w największym quizie piłkarskim w Polsce, który gości także najlepszych dziennikarzy sportowych w kraju - Michała Pola, Mateusza Borka czy Tomasza Smokowskiego.

https://youtu.be/HGKCc8mxNvc Co zyskujesz z Zawód Typer? Przede wszystkim dobrą zabawę i możliwość bycia częścią największej społeczności bukmacherskiej w Polsce!