Oficjalne początki Zawód: Typer sięgają lipca 2015 roku. Działalność jest kontynuacją innej grupy bukmacherskiej na Facebooku, stąd korzeni aktualnego portalu można szukać nawet w 2012 roku.

Zawód: Typer to największa społeczność bukmacherska w Polsce, która zrzesza ludzi zainteresowanych zakładami i obstawianiem wydarzeń sportowych. Nasza grupa facebookowa skupia już ponad 150 tysięcy osób!

Nad całym portalem czuwa grupa młodych, zaangażowanych ludzi, którzy chcą pomagać, edukować, dostarczać rozrywki i budować relacje w społeczności sympatyków bukmacherki. 

Co zyskujesz, dołączając do naszego grona?
  • informacje o najciekawszych promocjach i bonusach u legalnych polskich bukmacherów
  • pole do wymiany zdań o meczach i typach bukmacherskich z tysiącami osób
  • codzienny dostęp do analiz i typów na różne dyscypliny i ligi
  • liczne konkursy i turnieje, w których nagrodami są freebety do bukmacherów czy gadżety Zawód: Typer
  • fachową pomoc w zakresie wszystkich spraw związanych z zakładami
  • treści edukacyjne w tematyce zakładów bukmacherskich
  • aktualizacje wszelkich bieżących kwestii związanych z bukmacherami i ich działalnością
  • treści rozrywkowe współtworzone ze znanymi dziennikarzami oraz influencerami
  • możliwość uczestnictwa w życiu społeczności bukmacherskiej i budowania relacji opartych na wspólnej pasji :)

Współpracujemy z komentatorem TVP - Adamem Kotleszką, twórcą internetowym - Parisem Platynovem oraz Wydawnictwem Arena. Jesteśmy autorami świetnie przyjmowanych tekstów z serii #CiekawoZTka oraz #HistoriaZdjęcia. Prowadzimy comiesięczny turniej Typy Dnia, w których biorą udział Typerzy z całego kraju.

Zawód: Typer istnieje nie tylko w internecie, lecz pozostawia po sobie coraz więcej śladów w codziennym życiu. W 2019 roku Zawód Typer został oficjalnym partnerem polskiego wydania biografii Mohameda Salaha. Sponsorujemy też amatorskie turnieje sportowe i włączamy się w akcje charytatywne, wspierając organizacje pomagające osobom kochającym sport. Jesteśmy organizatorem cyklicznego Turnieju Typerskiego 1vs1, z którego zebrane środki przekazujemy na cele dobroczynne.

W listopadzie 2019 wzięliśmy udział w największym quizie piłkarskim w Polsce, który gości także najlepszych dziennikarzy sportowych w kraju - Michała Pola, Mateusza Borka czy Tomasza Smokowskiego.