Gala KSW 85 w Nowym Sączu rozpocznie się 19 sierpnia o godzinie 19:00. Walką wieczoru tego eventu będzie pojedynek Roberta Ruchały z Salahdinem Parnasse.

KSW 85 - o której pierwsza walka?

Pierwsze starcie z karty walk to pojedynek w wadze do 56,7 kilogramów pomiędzy Wiktorią Czyżewską a Sandrą Succar. Obie zawodniczki są na początku swojej zawodowej kariery w MMA. Obie też stoczyły dwie walki i są niepokonane. Polka ma za sobą udany debiut w KSW. Na gali z numerem 77 pokonała Oleksandrę Karasevą. Succar jest starsza od Wiktorii, ma 24 lata, ale do tej pory zebrała takie samo doświadczenie. W profesjonalnej klatce zadebiutowała w tym roku i w maju podczas gali w Libanie poddała rywalkę, zdobywając pierwsze zwycięstwo w karierze. W czerwcu zawalczyła we Francji i zanotowała drugie zwycięstwo.

Z racji tego, że godzina rozpoczęcia KSW 85 to 19:00, pierwszą potyczkę w klatce powinniśmy zobaczyć około godziny 19:15.

Harmonogram gali

Organizacja KSW na kolejną galę w tym roku, którą obstawisz w LVbet (obierz darmowe 20 PLN z kodem promocyjnym lvbet) przygotowała dziewięć ciekawych walk, w tym dwie kobiece. Pierwszym pojedynkiem, o którym wspomnieliśmy już wcześniej, jest walka Czyżewskiej z Succarą.

Następnie w klatce zobaczymy niepokonaną Adriannę Kreft (5-0) z Yasmin Guimarães, która do tej pory odniosła tylko jedną porażkę w sześciu zawodowych walkach. Adrianna Kreft zadebiutowała w okrągłej klatce podczas gali KSW 75 i pokonała na punkty doświadczoną Petrę Částkovą. W drugim pojedynku, do którego doszło w kwietniu tego roku, Adrianna szybko rozprawiła się z Karoliną Owczarz, wygrywając z nią przez poddanie. Yasmin Guimaraes ma za sobą jedną walkę w KSW. W okrągłej klatce zadebiutowała w marcu na gali KSW 80 i wygrała z doświadczoną kickbokserką, Emilią Czerwińską.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85

 

W trzecim starciu na KSW 85 dojdzie do walki dwóch mocnych, wywodzących się z kickboxingu zawodników. Starcie to zostało dodane jako ostatnie do karty walk. Zmierzą się w nim Łukasz Rajewski i Wilson Varela.

W co-main evencie dojdzie do pierwszej z dwóch walk mistrzowskich. Powracający do klatki Ibragim Chuzhigaev po brutalnym starciu i pewnej wygranej nad Ivanem Erslanem na KSW 77 podejmie Bohdana Gnidko. Niepokonany Ukrainiec zadebiutował w KSW na gali z numerem 73, pokonując w zaledwie pięć sekund Damiana Piwowarczyka. W ostatnim pojedynku równie łatwo poradził sobie z Rafałem Kijańczukiem, poddając go w drugiej minucie pierwszej rundy.

Walka wieczoru to pojedynek o pas mistrzowski kategorii piórkowej KSW. Miejscowy bohater, Robert Ruchała (tymczasowy mistrz kategorii piórkowej) zmierzy się z Salahdinem Parnassem. Dla Francuza będzie to powrót do klatki MMA po tym, jak nie doszło do jego walki z Mariuszem Ziółkowskim na gali Colosseum 2 w czerwcu tego roku.

Kolejność walk

  • 65,8 kg - Salahdine Parnasse (16-1) vs Robert Ruchała (9-0) - walka o pas mistrzowski
  • 93,0 kg - Ibragim Chuzhigaev (17-5) vs Bohdan Gnidko (10-0) - walka o pas mistrzowski
  • 77,1 kg - Michał Pietrzak (10-6-1) vs Marcin Krakowsiak (12-4)
  • 93,0 kg - Rafał Kijańczuk (12-6) vs Kleber Silva (21-11)
  • 61,2 kg - Patryk Surdyn (7-3) vs Kamil Szkaradek (4-0)
  • 65,8 kg - Patryk Kaczmarczyk (9-2) vs Danu Tachilla (6-1)
  • 70,3 kg - Łukasz Rajewski (12-8) vs Wilson Varela (9-5)
  • 56,7 kg - Adrianna Kreft (5-0) vs Yasmin Guimarães (5-1)
  • 56,7 kg - Wiktoria Czyżewska (2-0 vs Sandra Succar (1-0)
ksw 85

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 85. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!