Już niebawem będziemy świadkami pojedynku, w którym zmierzą się Daniel Rutkowski oraz Patryk Kaczmarczyk, czyli walki wieczoru zbliżającej się gali KSW 88. Kiedy walka Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk? O której godzinie walka Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk?

Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk - Data

Z racji tego, że pojedynek, w którym zmierzą się Daniel Rutkowski oraz Patryk Kaczmarczyk to walka wieczoru, to nie dziwimy się, że wzbudza ona tak wiele emocji. Opisywane starcie będziecie mogli obejrzeć już w sobotę 11 listopada 2023 roku. Zarówno Main Event, jak i pozostałe pojedynki na KSW 88 możecie obstawiać, wykorzystując kod promocyjny Superbet. Jego wykorzystanie zagwarantuje wam wysoki pakiet powitalny i atrakcyjne promocje.

O której godzinie walka Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk?

Z pewnością nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że pojedynek mężczyzn odbędzie się najpóźniej podczas gali KSW 88. Całe wydarzenie rozpoczęcie się już o godzinie 19:00 i właśnie o tej porze będziemy mieli okazję oglądać studio. Po walkach z karty wstępnej, głównej i Co-Main Evencie zawodnicy walki wieczoru wejdą do klatki. Starcie Daniel Rutkowski vs Patryk Kaczmarczyk zaplanowano na 11 listopada o godzinie 23:20. Warto mieć na uwadze, że tempo gali może zmienić tę godzinę, dlatego śledźcie relację i wyniki na żywo KSW 88.

Wszystkie walki KSW 88