Wszyscy fani freak fightów wyczekują już na walkę Amadeusza Ferrariego z Salt Papi. Pojedynek ten będzie walką wieczoru MF & DAZN: X Series 14. Gala ta rozpocznie się o 20:00, a walka Ferrari vs Salt Papi odbędzie się jako szósta. Kiedy walka Ferrari vs Salt Papi? O której godzinie walka Ferrari vs Salt Papi?

O której godzinie walka Ferrari vs Salt Papi?

Według wstępnych przewidywań, walka Ferrari vs Salt Papi rozpocznie się 11 maja około 23:00. Karta walk Ferrari vs Salt Papi rozpocznie się natomiast o 20:00.

Przed walką wieczoru odbędzie się pięć innych pojedynków. Nie wiadomo jak szybko będą kończyć się poszczególne walki, jednak należy szacować, że każda może potrwać około 30-40 minut.

Ferrari vs Salt Papi - kiedy

Starcie Amadeusz Ferrari vs Salt Papi będzie walką wieczoru gali w Londynie. Wydarzenie to odbędzie się w sobotę 11 maja.

Walkę Ferrari vs Salt Papi warto obstawiać w Superbet. Tylko nasz kod promocyjny Superbet oprócz pakietu powitalnego do 3755 PLN dawał możliwość zgarnięcia bonusu 200 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę walki Ferrari vs Salt Papi.

ferrari salt papi superbet