Już dziś odbędzie się długo wyczekiwana gala Gromda 17. W walce wieczoru zobaczymy starcie Don Diego - Balboa, którego stawką będzie mistrzowski pas. Gromda 17 rozpocznie się o 20:00, a walka Don Diego z Balboą odbędzie się na sam koniec. Kiedy walka Don Diego vs Balboa? O której godzinie walka Don Diego vs Balboa?

O której godzinie walka Don Diego vs Balboa?

Według wstępnych przewidywań walka Don Diego vs Balboa rozpocznie się 31 maja około 23:30. Karta walk Gromda 17 rozpocznie się natomiast o 21:00.

Przed tym mistrzowskim bojem odbędzie się trzynaście innych pojedynków. Zobaczymy bowiem sześć superfightów i siedem starć turniejowych. Walki w Gromdzie są bardzo dynamiczne i mogą się kończyć nawet po kilku sekundach. Walki wieczoru zazwyczaj odbywają się jednak około 23:30.

Don Diego vs Balboa - kiedy

Starcie Don Diego vs Balboa będzie walką wieczoru gali Gromda 17. Wydarzenie to odbędzie się w piątek 31 maja. Gala Gromda niestety nie jest możliwa do obstawiania u żadnego bukmachera. Mimo tego warto sprawdzić bonusy bez depozytu, które można wykorzystać na obstawianie innych sportów walki.