FAME MMA REBORN o której godzinie? Godzina startu FAME MMA REBORN. Kiedy gala FAME MMA REBORN? Już w sobotę będziemy świadkami kolejnej gali najpopularniejszej federacji freak fightowej w Polsce. Przed nami ciekawa karta walk, jednak tą najbardziej wyczekiwaną jest Main Event, w którym zmierzą się Sylwester Wardęga i Wojciech Gola vs Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik.

FAME MMA Reborn o której godzinie - FAME MMA REBORN data i godzina

Pod koniec września oglądaliśmy drugą edycję FAME MMA Friday Arena. Teraz przyszedł czas na jeszcze inną odsłonę gali tej popularnej federacji - FAME MMA REBORN. Podczas tego wydarzenia zobaczymy wiele mocnych zestawień, a cała liczba pojedynków wynosi 12.

W trakcie tej nowej odsłony gali ze strony FAME będzie szansa na wiele emocji i adrenaliny. Zarówno walkę wieczoru, jak i pozostałe pojedynki na wydarzeniu, możecie obstawiać, wykorzystując kod promocyjny Betclic. Dzięki jego użyciu możecie liczyć na aż do 200 PLN bez ryzyka. Jednym z najbardziej wyczekiwanych powrotów podczas wydarzenia jest ponowne pojawienie się Sylwestra Wardęgi jako zawodnika. O jego formie przekonamy się już niebawem.

Kiedy FAME MMA Reborn? O której FAME MMA REBORN?

Galę FAME MMA REBORN zaplanowano na sobotę 9 grudnia 2023 roku. Całe wydarzenie rozpocznie się od studia już o 19:30.

O której pierwsza walka FAME MMA REBORN?

Pierwszym pojedynkiem, jaki został zapowiedziany na galę FAME MMA REBORN jest Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek. Planowo ma się on odbyć o godzinie 20:00. Warto jednak obserwować wyniki FAME MMA REBORN, aby nie przegapić żadnej walki.

Harmonogram gali

Federacja FAME MMA przygotowała dla nas oczywiście aż 12 ciekawych zestawień. W pierwszym z nich zmierzą się oczywiście Zadyma oraz Polish Zombie. Drugą i jednocześnie ostatnią darmową walką, będzie starcie kobiet, w którym zawalczą Iga Kozińska i Weronika Malinowska. Panie są związane realnym konfliktem, co daje całemu starciu ładunek emocjonalny.

Po nich w oktagonie zobaczymy walkę Guzika z Adamem Security, czyli tą, którą zapowiedziano na konferencji kilka dni przed wydarzeniem. W dalszej części karty głównej zobaczymy w pojedynku gwiazdę Twittera - Grega - oraz oczywiście Maślanę. Nie zapominajmy również o starciu Navci i Lizi, które uznaje się za jedno z najciekawszych.

Po paniach "Japoński Drwal" zmierzy się ze słynnym "Wampirem". Choć wśród zestawień tej gali mamy jeszcze sporo nazwisk, to wszyscy oczekują dwóch najważniejszych walk tego wieczoru. W Co-Main Evencie pojawią się Adrian Polak oraz Natan Marcoń, którzy dali nam sporo rozrywki na konferencji. Po nich natomiast obejrzymy Main Event, w którym udział wezmą: Sylwester Wardęga oraz Wojciech Gola vs Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy wszystkie walki, które odbędą się na FAME MMA REBORN:

Main Event

 • [Boks, małe rękawice]: Sylwester Wardęga i Wojciech Gola vs Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik

Co-Main Event

 • [1 Runda K-1, 2 i 3 runda MMA]: Adrian "Polak" Polański vs Natan "Bóg Estetyki" Marcoń

Karta główna

 • [Boks, małe rękawice]: Piotr "Szeli" Szeliga vs Patryk "Bandura" Bandurski
 • [Boks/K-1, małe rękawice]: Maciej "Striczu" Sulęcki vs Norman "Stormin" Parke
 • [Boks, małe rękawice]: Kornel "Koro" Regel vs Amadeusz "Ferrari" Roślik
 • [MMA]: Norbert "Dis" Gierczak vs Dariusz „Daro Lew” Kaźmierczuk
 • [Boks, małe rękawice]: Dominik "Japoński Drwal" Zadora vs Michał "Wampir" Pasternak
 • [K-1, małe rękawice]: Natalia "Navcia" Korgol vs Elizabeth "Lizi" Anorue
 • [K-1, małe rękawice]: Grzegorz "Greg" Gancewski vs Jakub "Maślana" Maślanka
 • [MMA]: Jakub "Guzik" Szymański vs Adam "Adam Security" Bártfai

Karta wstępna

 • [K-1, małe rękawice]: Iga Kozińska vs Weronika Malinowska
 • [K-1, małe rękawice]: Tomasz "Zadyma" Gromadzki vs Marcin "Polish Zombie" Wrzosek
FAME MMA Reborn Betclic kod promocyjny