Godzina startu Clout MMA 3 Santa Clout. O której godzinie Clout MMA 3? Clout MMA 3 o której godzinie? Kiedy jest Clout MMA 3 Santa Clout? Już w piątek będziemy mieli okazję oglądać trzecią odsłonę wydarzenia organizowanego przez federację Clout MMA. 29 grudnia zobaczymy aż 10 emocjonujących pojedynków. Najbardziej wyczekiwanymi jest jednak Main Event, w którym Tomasz Hajto zmierzy się z Jakubem Wawrzyniakiem.

Clout MMA 3 o której godzinie - Clout MMA 3 data i godzina

Ostatnie wydarzenie organizowane przez Clout MMA miało miejsce pod koniec października. Po dwóch miesiącach przyszedł czas na kolejną edycję, która zakończy debiutancki rok tej organizacji w świecie polskich freak fightów. 10 walk, w których wiele konfliktów jest realnych, zdecydowanie przyciągnie sporą publikę.

Natan Marcoń jest jedną z twarzy, która zdecydowanie wyróżnia się w tej edycji wydarzenia. Nic dziwnego, że wiele osób z chęcią będzie przyglądać starciom, które zostały zaplanowane z jego udziałem. Zarówno jego walki, Main Event, jak i pozostałe starcia tej nocy, warto obstawiać z kodem promocyjnym Fortuna, dzięki czemu otrzymacie darmowe 20 zł na start. Wiele osób poza walką wieczoru oczekuje Co-Main Eventu, którego głównymi bohaterami są Adrian Cios i Marcin Najman.

Kiedy gala Clout MMA 3? O której godzinie Clout MMA 3?

Wydarzenie Clout MMA 3 Santa Clout zostało zaplanowane na piątek 29 grudnia 2023 roku. Galę rozpocznie studio już o godzinie 20:00.

O której pierwsza walka Clout MMA 3?

Pierwszym pojedynkiem, jaki ma mieć miejsce na gali Clout MMA 3 jest starcie 2 vs 2, w którym zawalczą Mateusz "Mavs" Szczypior & Krystian "Świstak" Bajor vs Marcin Szwed & Fabian "Banersky" Baner. Ich starcie zostało zaplanowane na 20:30. Zdarza się jednak, że do walk dochodzi wcześniej lub później od wyznaczonej pory, dlatego warto śledzić relację i wyniki na żywo Clout MMA 3, aby być na na bieżąco.

Harmonogram gali

W przypadku tego wydarzenia mamy aż 10 pojedynków, których wyniki mogą być naprawdę zaskakujące. Po pierwszej walce 2 vs 2 w K-1 będziemy świadkami starcia Marcina Siwego z Vasylem Halychem, który odbędzie się w boksie w małych rękawicach. Po tych dwóch zestawieniach zobaczymy natomiast kartę główną, którą rozpocznie walka kobiet, czyli Marianna Schreiber vs Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska.

Panie mają ze sobą na pieńku, dlatego też wielu ciekawi przebieg całego starcia. Z racji faktu, że pierwsza z zawodniczek jest żoną polityka, mówiło się nawet, że transmisję z tej walki, zobaczymy w telewizji polskiej. Choć w tym segmencie jest sporo zestawień, to wiele osób czeka na ostatnie z nich, czyli pojedynek Denisa Załęckiego z Patrykiem "Wielkim Bu" Masiakiem.

Jeśli Załęcki zostanie dopuszczony przez opiekę medyczną po tej walce, to zmierzy się w dodatkowym starciu z Natanem Marconiem. Nie możemy jednak pominąć Co-Main Eventu, w którym Marcin Najman zawalczy z Adrianem Ciosem oraz walki wieczoru, której bohaterami są Tomasz Hajto oraz Jakub Wawrzyniak. Zdecydowanie jest na co czekać.

Wszystkie zestawienia

Poniżej przedstawiamy wszystkie pojedynki zaplanowane na galę Clout MMA 3 Santa Clout:

  • [K-1, małe rękawice]: Tomasz Hajto vs Jakub Wawrzyniak
  • [MMA]: Marcin "El Testosteron" Najman vs Adrian Cios
  • [MMA]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs Natan Marcoń
  • [K-1, małe rękawice]: Denis "Bad Boy" Załęcki vs Patryk "Wielki Bu" Masiak
  • [MMA]: Zbigniew Bartman vs Błażej Augustyn
  • [Boks, małe rękawice]: Wojciech "Rekordzista" Sobierajski vs Grzegorz "Szuli" Szulakowski
  • [K-1, małe rękawice]: Marianna Schreiber vs Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska
  • [Boks, małe rękawice]: Marcin Siwy vs Vasyl Halych
  • [2 vs 2, K-1, małe rękawice]: Mateusz "Mavs" Szczypior & Krystian "Świstak" Bajor vs Marcin Szwed & Fabian "Banersky" Baner