W najbliższy sobotni wieczór będziemy mieli okazję zobaczyć piątą edycję Clout MMA. W ostatnim tygodniu doszło do wielu zmian w karcie walk, jednak mimo to podczas czerwcowej gali nie zabraknie ciekawych zestawień. Warto sprawdzić, o której Clout MMA 5, aby nie pominąć żadnego starcia!

Clout MMA 5 o której godzinie - Clout MMA 5 data i godzina

Kilka dni przed galą, z karty walk Clout MMA 5 niestety zniknęła walka Amadeusza Ferrariego. Federacja jednak szybko znalazła zastępstwo - Michał Pasternak okazał się chętnym na pojedynek z Załęckim. Oprócz tego, na sobotniej gali zobaczymy jeszcze dwanaście innych ciekawych zestawień.

Chcąc obstawiać galę Clout MMA 5, warto pamiętać o skorzystaniu z kodu promocyjnego Fortuna. Dziękuję jego użyciu zyskacie między innymi darmowe 20 PLN na start!

Kiedy gala Clout MMA 5? O której godzinie Clout MMA 5?

Clout MMA 5 odbędzie się dokładnie 8 czerwca 2024 roku. Gala standardowo została zaplanowana na godzinę 20:00. Najpierw będziemy mogli obejrzeć studio przed wydarzeniem, a następnie pierwszą walkę.

O której pierwsza walka na Clout MMA 5?

Pierwsza walka na Clout MMA 5 będzie dość nietypowa, ponieważ będzie to jeden z dwóch półfinałów turnieju Taxi Grand Prix. Zmierzą się w nim Kosaheere oraz Komar. Zawodnicy powinni wejść do oktagonu zaraz po studiu, czyli około 20:30.

Harmonogram gali

Galę Clout MMA 5 rozpocznie wyjątkowy turniej Taxi Grand Prix. W półfinałach weźmie udział czterech zawodników. Jeśli chodzi o pierwszą walkę, zmierzy się w niej Kosaheere i Komar. Następnie będzie miał miejsce pojedynek Fistaszka oraz Zwykłego Chłopaka.

Kartę główną sobotniego wydarzenia otworzy dalsza część turnieju, bo tym razem już finał. Następnie będziemy mogli obejrzeć takie pojedynki, jak Gracjan Szadziński vs Salim Touahri, Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska, Natan Marcoń vs Cameraboy, Gawronek vs Mopsy czy Mokry Suchar vs Patio.

Jeśli chodzi o główny harmonogram, znalazła się w nim nawet walka 1 vs 2, w której Albert Sosnowski zawalczy z Ludwiczkiem oraz Super Mario. Już na sam koniec gali odbędzie się także walka Szalonego Reportera z Rzeźniczakiem. W karcie walk Clout MMA 5 znalazło się także nowe zestawienie - Wampir vs Denis Załęcki.

Całą galę zamknie kolejny nietypowy pojedynek - Adam Josef vs Kacper Błoński oraz Zbigniew Bartman. Ze względu na ostatnie zmiany w karcie walk, harmonogram gali nie jest jeszcze pewny. Warto dlatego śledzić wyniki na żywo oraz relację z Clout MMA 5, aby nic nie pominąć!

Walka wieczoru:

 • [K-1, małe rękawice]: Adam "AJ" Josef vs Kacper Błoński & Zbigniew Bartman

Karta główna:

 • [MMA]: Michał "Wampir" Pasternak vs Denis "Bad Boy" Załęcki
 • [MMA]: Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Jakub Rzeźniczak
 • [K-1, małe rękawice]: Dominik "Mokry Suchar" Stokłosa vs Patryk "Patiro" Grzywacz
 • [MMA]: Marcel "Gawronek" Gawroński vs Szymon "Mopsu" Bronowicz
 • [MMA]: Natan Marcoń vs Łukasz "Cameraboy" Pawłowski
 • [K-1, małe rękawice]: Albert Sosnowski vs Ludwiczek & Super Mario
 • [MMA]: Marianna Schreiber vs Wiktoria Jaroniewska
 • [MMA, zasady PRIDE]: Gracjan Szadziński vs Salim Touahri
 • [MMA]: Piotr Bomba vs Przemysław "Sequento" Skulski
 • [Walka w samochodzie]: FINAŁ TURNIEJU

Karta wstępna:

 • [Walka w samochodzie]: Stanisław "Fistaszek" Tkracz vs Michał "Zwykły Chłopak" Skudlarek - półfinał turnieju
 • [Walka w samochodzie]: Nikodem "Kosaheere" Kosiński vs Bartłomiej "Komar" Wójcik - półfinał turnieju