O której godzinie Bita Śmietanka 3? Już w najbliższą sobotę będziemy świadkami trzeciej edycji gali charytatywnej organizowanej przez Xayoo. Czeka na nas aż 11 pojedynków, choć tymi najbardziej oczekiwanymi są main event oraz co-main event. W walce wieczoru zobaczymy oczywiście Xayoo w starciu z Filipkiem.

Bita Śmietanka 3 o której godzinie - Bita Śmietanka 3 data i godzina

Trzecie wydarzenie gali charytatywnej jak zwykle zagwarantuje nam ciekawe widowisko. Poza mocną walką wieczoru, w karcie walk Bitej Śmietanki 3 znajdziemy co-main event, w którym Diables stanie do pojedynku z Wronkiem. Oczywiście, pozostałe zestawienia również są obiecujące.

Chcąc obstawiać te lub pozostałe starcia podczas tego wydarzenia, warto wiedzieć, że możecie to zrobić wyłącznie w LVBET. Już teraz wykorzystajcie nasz kod promocyjny LVBET. Dzięki jego użyciu otrzymacie bonus bez depozytu 20 PLN i pakiet powitalny na łączną kwotę 2135 PLN!

Kiedy gala Bita Śmietanka 3? O której godzinie Bita Śmietanka 3?

Wydarzenie Bita Śmietanka 3 organizatorzy zaplanowali na sobotę 11 maja 2024 roku. Start gali ma mieć miejsce o godzinie 18:00.

O której pierwsza walka na Bitej Śmietance 3?

Choć gala rozpocznie się o 18:00, to na pierwsze starcie podczas Bitej Śmietanki 3 będzie trzeba nieco poczekać. Walka Michała "Zgrywa" Lisowskiego i  Cezarego "Czaro" Nykiela planowo zacznie się o godzinie 20:00.

Harmonogram gali

Jak już wiadomo, w pierwszym pojedynku Bitej Śmietanki 3 zawalczą Michał "Zgrywu" Lisowski i Cezary "Czaro" Nykiel. Następnie Piotr "Popo" Węgrzyn stawie do walki z Konradem "Bonakiem" Bonakowskim. Po nich przyjdzie czas na starcie kobiet, do którego staną Marta „Axia” Zadrożna oraz Kornelia "Korneelcia" Drzycimska. Następnie w klatce zrobi się gorąco za sprawą Jaszczurowego & Nunu_Jebaka vs Odyn88 & Teemcio.

W kolejnej walce Kacper "01kacpl" Kędzierski zmierzy się z Patrykiem "Lukisteve" Czopurem. Zaraz po nich Mateusz "Punio" Jurkiewicz spróbuje swoich sił w pojedynku z Ronaldo "Czarnym Polakiem" Mirandą. Wixonn & Maczetazor vs Yukki & Juto staną do walki zaraz po nich. Po nich, w klatce pojawią się Maciej "Morgen" Żuchowski oraz Gangamurun Ganbold.

W trzecim starciu od końca zobaczymy Krzysztofa "Arquela" Sauća i Justina "Malinowego" Majcherka. Natomiast w przedostatniej walce zmierzą się oczywiście Dawid "Diables" Porwisiak vs Wiktor "Wronek" Wronka. Całe wydarzenie zakończy oczywiście wyczekiwany pojedynek, w którym pojawi się Marcin "Xayoo" Majkut oraz Filip "Filipek" Marcinek.

Walka wieczoru:

 • [Boks]: Marcin "Xayoo" Majkut vs Filip "Filipek" Marcinek

Karta główna:

 • [K-1]: Dawid "Diables" Porwisiak vs Wiktor "Wronek" Wronka
 • [K-1]: Krzysztof "Arquel" Sauć vs Justin "Malinowy" Majcherek
 • [K-1]: Maciej "Morgen" Żuchowski vs Gangamurun Ganbold
 • [K-1]: Wixonn & Maczetazor vs Yukki & Juto
 • [K-1]: Mateusz "Punio" Jurkiewicz vs Ronaldo "Czarny Polak" Miranda
 • [K-1]: Kacper "01kacpl" Kędzierski vs Patryk "Lukisteve" Czopur
 • [K-1]: Jaszczurowy & Nunu_Jebaka vs Odyn88 & Teemcio
 • [K-1]: Marta „Axia” Zadrożna vs Kornelia "Korneelcia" Drzycimska
 • [K-1]: Piotr "Popo" Węgrzyn vs Konrad "Bonak" Bonakowski
 • [K-1]: Michał "Zgrywu" Lisowski vs Cezary "Czaro" Nykiel