"Marcin Najman jest oszustem" - tak swój najnowszy filmik na kanale "Warszawski Dresik" na YouTube zatytułował Norbert Janicki, czyli właśnie sam "Warszawski Dresik". O co chodzi w konflikcie na linii Najman - "Warszawski Dresik"? Dlaczego "El Testosteron" zapowiedział pozew o zniesławienie?

"Najman jest oszustem"

Skąd taki tytuł najnowszej produkcji na kanale "Warszawski Dresik"? W dużym skrócie - w związku z niepewnym występem Szymona "Taxi Złotówy" Września na gali MMA-VIP, Marcin Najman, organizator gali i zawodnik walki wieczoru, który miał się zmierzyć właśnie z Wrześniem, zaproponował Janickiemu ewentualne zastępstwo "Taxi Złotówy" w pojedynku z nim. "Warszawski Dresik" miał przyjechać na ważenie i być w szeroko pojętej gotowości, żeby ewentualnie zastąpić pierwotnego rywala Najmana.

Najman zaproponował Janickiemu, że za to, że będzie w gotowości i stawi się na miejscu, zapłaci mu dwa tysiące złotych. "Warszawski Dresik" stawił się w obiekcie, gdzie odbywała się ceremonia ważenia, ale "Taxi Złotówa" ostatecznie uporał się z problemami z prawem, które niespodziewanie napotkał i ostatecznie zarówno dotarł na ważenie, jak i na samą walkę, podczas której pokonał Najmana w drugiej rundzie. I tutaj zaczyna się cała historia na linii Najman - "Warszawski Dresik".

Pozew o zniesławienie

"Warszawski Dresik" twierdzi bowiem, że do dziś nie otrzymał pieniędzy, na które umówił się z Najmanem. Najman z kolei twierdzi, że pieniądze wysłał, zamieszczając zdjęcie potwierdzenia przelewu. Zapowiada przy tym pozew o zniesławienie, gdyż jego zdaniem jest to próba wyłudzenia drugi raz tych samych pieniędzy. "Za szkalowanie mnie, w poniedziałek prawnik mój złoży pozew o zniesławienie" - napisał na swoim twitterowym koncie były pięściarz.

Jak przyznał w swoim nagraniu "Warszawski Dresik", nie chodzi mu o pieniądze, a o zasady i fakt, że Najman go oszukał. Przestrzega innych przed ewentualną współpracą z Najmanem i zapowiada, że mu nie odpuści. Wygląda na to, że finał w tej sprawie zakończy się w sądzie, więc przez najbliższe tygodnie i miesiące zapewne nadal będziemy świadkami medialnej przepychanki "Warszawskiego Dresika" z "El Testosteronem".

 

 

Warszawski Dresik i Najman

Choć ostatecznie do walki Najman - Janicki nie doszło na gali MMA-VIP, "Warszawski Dresik" w najbliższym czasie zadebiutuje w sportach walki. Choć trzeba przyznać, że w mocno nietypowej odmianie, bo w pojedynku na... liście. Na gali Punchdown 3 jego rywalem w walce wieczoru będzie były rywal Najmana w FAME MMA, Piotr "Bonus BGC" Witczak.

Kto wie, może na jednej z kolejnych edycji gali Punchdown Najman i "Warszawski Dresik" będą mieli ochotę na wyjaśnienie sobie po męsku swoich problemów i dadzą sobie "po razie"?


Dlaczego Warszawski Dresik nazywa Najmana "oszustem"?
Marcin Najman zaproponował Warszawskiemu Dresikowi 2 tysiące złotych za to że, będzie w gotowości i stawi się na miejscu walki, w razie absencji rywala Najmana. Według Warszawskiego Dresika, Marcin Najman nie wywiązał się z umowy.
O co Marcin Najman chce posądzić Warszawskiego Dresika?
Najman zapowiada pozew o zniesławienie, gdyż jego zdaniem jest to próba wyłudzenia drugi raz tych samych pieniędzy oraz szkalowanie jego osoby.