Już w ten weekend będziemy świadkami jubileuszowej dwudziestej gali FAME MMA. W trakcie jej trwania dojdzie do 14 walk, w tym turnieju K-1, w którym zawodnicy zawalczą o wielką pulę pieniężną. W oktagonie zobaczymy byłe członkinie EKIPY - Murcix i Paulinę Kozłowską. O której godzinie jest walka?

Murcix vs Kozłowska - data

Pojedynek, w którym Marta "Murcix" Błoch zmierzy się z Pauliną Kozłowską, będziemy mogli oglądać już w sobotę 10 lutego 2024 roku. Początek całego wydarzenia został zaplanowany na 19:30 i zapewne na wstępie powita nas studio.

Chcąc obstawiać to starcie, jak i inne, które odbędą się podczas FAME MMA 20, to wybierzcie kod promocyjny Betclic. Dzięki jego wykorzystaniu przy rejestracji możecie zagwarantować sobie zakład bez ryzyka o wartości nawet 200 PLN!

Betclic zakład bez ryzyka FAME MMA 20

O której godzinie walka Murcix vs Kozłowska?

Walka, którą stoczą Murcix wraz z Kozłowską będzie jednym z ciekawszych starć podczas tego wieczoru. Z tego też względu została ona zaplanowana na godzinę 22:00. Podczas gali nie zawsze wszystko odbywa się zgodnie z planem, dlatego obserwujcie wyniki na żywo FAME MMA 20, aby niczego nie przegapić.

Wszystkie walki Fame MMA 20