Podczas co-main eventu Prime MMA 6 będziemy mieli okazję zobaczyć debiutującego Starego Wiewióra. Zmierzy się on w klatce z Muranem, który za sobą ma serię kilku porażek. Kiedy walka Muran vs Stary Wiewiór? O której godzinie walka Muran vs Stary Wiewiór?

Muran vs Stary Wiewiór - data

Starcie Muran vs Stary Wiewiór będziemy mogli obejrzeć już 21 października 2023 roku. Wszystkie pojedynki z sobotniej gali można obstawić u bukmachera Fortuna, który przygotował dla użytkowników korzystny bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny Fortuna i zyskać zakład bez ryzyka do łącznie 600 PLN.

O której godzinie walka Muran vs Stary Wiewiór?

W sobotę w Arena Toruń będzie miało miejsce Prime MMA 6, a federacja podała oficjalną kolejność walk już kilka tygodni przed galą. Podczas walki wieczoru zawalczy Don Kasjo i Księżniczka. Jeśli chodzi o co-main event, w nim zmierzy się Muran z Starym Wiewiórem. Walka powinna odbyć się między 23:00-23:30. Jednak ze względu na to, że poprzedza ją aż dziewięć pojedynków, godzina może się trochę zmienić. Dlatego warto śledzić relację i wyniki Prime MMA 6 na żywo, aby nic nie ominąć i być na bieżąco.

Wszystkie walki Prime Show MMA 6