Influencerka znana przede wszystkim dzięki programowi "Alkomaster", Mia Nesti Baka zmarła 15 lutego 2023, o czym poinformowała w social mediach jej siostra. Jakie są okoliczności tej tragicznej wiadomości?

Mia Nesti Baka - Problemy ze zdrowiem

Wstrzymać oddech w związku ze zdrowiem młodej kobiety mogliśmy już w momencie trwania "Alkomaster" - programu z alkoholem w tle. Mia opuściła bowiem to wydarzenie nagrywane w listopadzie uprzedniego roku w karetce. Z zamieszczonej relacji na jej Instagramie stwierdziła, że ktoś dosypał jej czegoś do spożywanych trunków. Wspominała, że dostało się to do jej płuc.

O śmierci 24-latki mogliśmy dowiedzieć ze wpisu zamieszczonego przez jej siostrę na jej koncie na Facebooku. W jego treści znalazły się słowa:


"Wczoraj odeszła moja siostra Mia. W tej niewyobrażalnej dla naszej rodziny i bliskich tragedii bardzo, bardzo proszę o poszanowanie naszej prywatności oraz o wstrzymanie się z zapytaniami w wiadomościach prywatnych."

Program Alkomaster na swoim Instagramowym profilu przedstawił wyrazy współczucia dla rodziny zawodniczki i wspomniał o tym, że na zawsze zapamiętają ją uśmiechniętą.

Mia Nesti Baka - Influencerka i youtuberka

Kim była 24-latka? Jeden z opisów, jakie występowały przy jej osobie w trakcie programu "Alkomaster" informował, że była ona "pasjonatką picia i koleżanką wielu raperów". Jak wiadomo, program, o którym mowa skupia swoje założenie na tworzeniu zawodów w kontrolowanym spożywaniu dużych ilości alkoholu. Nie było to jednak jedyne miejsce, dzięki któremu można było poznać kobietę.

Swoją działalność prężnie prowadziła także na Instagramie oraz YouTubie. Na pierwszej ze wspomnianych platform jej internetowe poczynania śledziło aż 50 tysięcy osób. Sporą grupę odbiorców zebrała także na swoim profilu na YouTube. Warto wspomnieć, że Mia Nesti Baka zrzeszała fanów także na platformie OnlyFans.