FAME MMA REBORN odbędzie się już dzisiejszego wieczoru, a na niej zobaczymy emocjonująca walkę kobiet, w której Lizi zmierzy się z Navcią. Panie żywią do siebie sporo negatywnych emocji, co czyni ten pojedynek ciekawszym. O której godzinie walka Lizi vs Navcia?

Lizi vs Navcia - data

Starcie, w którym Lizi zawalczy z Navcią w oktagonie obejrzymy już 9 grudnia 2023 roku na FAME MMA REBORN. Sobotnią galę rozpocznie studio już od godziny 19:30. W tej walce jednogłośnym faworytem jest Lizi, ze względu na swoje umiejętności i doświadczenie, którego Navcia nie posiada. Jeśli chcecie obstawiać tę walkę, ale i wszystkie pozostałe na tej gali, to użyjcie kodu promocyjnego Betclic i otrzymajcie zakład bez ryzyka do 200 PLN!

O której godzinie walka Lizi vs Navcia?

Walka kobiet ma być piątą walką z kolei, którą widzowie będą mieli okazję oglądać tego wieczoru. Starcie, ma rozpocząć się w okolicach godziny 21:40-21:55. Nie ma jednak pewności, że organizatorzy nie zmienią kolejności pojedynków. Z tego powodu warto być na bieżąco, sprawdzając naszą relację i wyniki na żywo FAME MMA REBORN.

Wszystkie walki FAME MMA REBORN