Na walkę kobiet podczas Clout MMA 3 czekali dosłownie wszyscy widzowie śledzący polski rynek freakfightów! Najlepsza polska dziennikarka do początku walki przez bukmacherów była postawiona w roli wielkiego underdoga.

Przebieg walki Schreiber vs Laskowska

Rozpoczął się prawdziwy freakfight! Marianna w pierwszych sekundach walki wyglądała, jakby jej trenerem był Amadeusz Ferrari. Jak mówi sam Mateusz Kaniowski "ciosy wyglądają jak typowa walka pod remizą".

Na samym początku drugiej rundy Schreiber kontynuuje ataki kopnięciami, jednak Monika również znalazła drogę do twarzy Hipokrytki prawymi sierpami. Schreiber dostała -1 punkt za łapanie siatki podczas drugiej rundy!

Monika Laskowska z obitą twarzą

Monika Laskowska niczym zombie z "The walking dead" napierała na rywalkę, jednak zapomniała zadawać ciosy! Próby obalenia nie udały się również ani razu, przez co niepomalowana twarz Najlepszej polskiej dziennikarki nabrała kolorów.

Monika nie została wybrana jako zwyciężczyni, ku jej zdziwieniu, ponieważ wywiadzie po walce była nadal przekonana o swoim prowadzeniu w walce.