Laluna podczas nagrywania ostatniego programu do CLOUT MMA 3 zaatakowała Mariannę Schreiber. Najpierw słownie, później było już tylko gorzej.

Laluna naskoczyła na Schreiber

Na ten moment walka tych dwóch pań to tylko gdybanie, jednak dla federacji freakfightowych nic nie jest niemożliwe. Całe spięcie pomiędzy zawodniczkami rozpoczęło się od niewinnych słow Marianny Schreiber.

Zasugerowała ona Lalunie, że najważniejsze na spotkaniu świątecznym są dla niej kosmetyki i to właśnie bez nich nie mogłaby się obejść. W tym samym momencie zaczęła się lawina wyzwisk z ust Laluny w stronę Marianny, która rzekomo całą sytuację nagrywała z ukrycia.

Gdy Laluna dowiedziała się o nagraniu, zagotowała się dziesięć razy bardziej i rzuciła się na drugą zawodniczkę. Całe nagranie z zajścia znajdziecie poniżej.

CLOUT MMA odkupiło telefon dla M. Schreiber

W efekcie całej sytuacji telefon Marianny upadł na ziemie i został uszkodzony. W ramach zadośćuczynienia i zadbania o swoją zawodniczkę podczas "ROASTU" CLOUT MMA odkupiło telefon, który został poturbowany przez Lalunę. Bardzo miły gest ze strony federacji zebrał pozytywne komentarze na chacie live.