Wyniki gali FEN 45, czyli kto wygrał na kolejnej edycji gali FEN? Poznaj wszystkie wyniki ostatniej gali tej polskiej organizacji!

FEN 45 Wyniki - Kto wygrał 11.03.2023

O tym, kto wygrał walki na FEN 45, przekonaliśmy się w sobotę wieczorem. Gala, którą można typować w LVBET (zobacz: kod promocyjny LVBET) została bowiem zaplanowana na 11 marca 2023 roku na godzinę 19:00. Wydarzenie to odbędzie się w Hali Szkoły Podstawowej nr 6 w Ząbkach. W walce wieczoru tej gali zmierzyli się ze sobą Cezary Oleksiejczuk oraz Mansur Abdurzakov. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski w wadze półśredniej, którego aktualnie posiadaczem jest Oleksiejczuk. Na gali FEN 45 zobaczyliśmy także występ kilku niepokonanych zawodników jak Kamil Wojciechowski czy Bartłomiej Dragański.

FEN 45 wyniki

Wyniki FEN 45 ciekawią kibiców, jeśli chodzi o wyniki walk. Bez wątpienia największe emocje wzbudziła walka wieczoru Cezary Oleksiejczuk vs Mansur Abdurzakov. Reprezentant Polski wygrywa kolejne pojedynki i zdaje się być na najlepszej drodze do podpisania kontraktu z organizacją UFC. Mansur Abdurzakov ma być jedną z ostatnich przeszkód do osiągnięcia wymarzonego przez Oleksiejczuka celu.

FEN 45 wyniki gali

Wyniki gali FEN 45 poznaliśmy w sobotni wieczór. Właśnie na 11 marca zaplanowano bowiem 45 wydarzenie spod szyldu tej polskiej organizacji. Kibice obserwując wyniki gali FEN 45 czekali przede wszystkim na walkę o pas mistrzowski w wadze półśredniej pomiędzy Cezarym Oleksiejczukiem oraz Mansurem Abdurzakovem.

Sprawdź - karta walk FEN 45

FEN 45 Wyniki walk

Wyniki walk FEN 45 poznaliśmy już 11 marca. Swoje umiejętności zaprezentowało 20 zawodników. Wszystkich kibiców najbardziej elektyzowało z pewnością mistrzowskie starcie Cezary Oleksiejczuk vs Mansur Abdurzakov, ale pozostałe starcia także dostarczyły wiele emocji.

Wyniki walk na FEN 45:

Walka wieczoru:

  • 77,1 kg - Cezary Oleksiejczuk pokonał Mansura Abdurzakova przez jednogłośną decyzję - walka o pas mistrzowski

Karta główna:

  • 72,0 kg - Patryk Duński pokonał Magomeda Tsitsaeva przez TKO, runda I
  • 83,9 kg - Kamil Wojciechowski pokonał Joela dos Santosa przez KO, runda I
  • 77,1 kg - Bartłomiej Dragański pokonał Marcina Grześkowiaka przez TKO, runda I
  • 70,3 kg - Damian Rzepecki pokonał Konrada Furmanka przez poddanie, runda II
  • 72,5 kg - Giorgi Esiava pokonał Rafała Rajewskiego przez poddanie, runda II
  • OPEN - Patryk Masiak pokonał Nikolę Milanovica przez KO, runda I
  • 71,0 kg - Bartosz Botwina pokonał Wojciecha Konopińskiego przez TKO, runda I - K-1
  • 81,0 kg - Robert Krasoń pokonał Dawida Sieka przez jednogłośną decyzją sędziów
  • 70,3 kg - Adam Kowalski pokonał Patryka Dubaczyńskiego przez jednogłośną decyzją sędziów - semi-pro