Przed nami kolejna gala KSW. Podczas nadchodzącego wydarzenia zobaczymy aż dwie walki o mistrzowski pas. Jakie są najlepsze typy na KSW 85? Sprawdź w poniższym artykule!

KSW 85 kursy

Gala KSW 85, którą można typować u bukmachera LVBet (odbierz kod promocyjny LVBet) odbędzie się w Nowym Sączu. Karta walk obejmuje dziewięć pojedynków, w tym dwa starcia mistrzowskie. Patrząc na kursy bukmacherskie przed KSW 85 do największych faworytów należą Patryk Kaczmarczyk oraz Salahdine Parnasse.

KSW 85 typy

KSW 85 typy to coś co interesuje wszystkich fanów sportów walki. Przy okazji najbliższej gali postanowiliśmy złożyć kupon składający się z czterech zdarzeń o łącznym kursie 6.38. Sprawdź typy na KSW 85!

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85

 

Wiktoria Czyżewska vs Sandra Succar

Wiktoria Czyżewska kreowana jest na nową gwiazdę organizacji KSW. 19-latka nieprędko otrzyma zatem walkę z klasową zawodniczką. Sandra Succar z pewnością bowiem do takich nie należy. Reprezentantka Libanu ma na swoim koncie tylko jedną zawodową walkę, którą wygrała przez decyzję. Wcześniej przegrywała na amatorstwie między innymi z Courtney Martin, której zawodowy rekord wynosi aktualnie 0-2. Ofensywnie nastawiona Czyżewska powinna rozprawić się z Succar podobnie jak zrobiła to ostatnio z Aleksandrą Karasevą.

TYP: Wiktoria Czyżewska wygra przed czasem
KURS: 2.00

Patryk Surdyn vs Kamil Szkaradek

Patryk Surdyn przy okazji ostatniej walki, mimo przegranej, udowodnił, że należy do ścisłego top wagi koguciej. 28-latek przez dwie rundy miażdżył Werlessona Martinsa, który uchodził za jednego z najlepszych zawodników w KSW w tej dywizji. Kamil Szkaradek jest niepokonany i ma za sobą dwa udane występy w KSW, jednak Surdyn wydaje się być na innym poziomie. Jeśli zdołał aż tak zdecydowanie zdominować Martinsa, to ze mniej doświadczonym Szkaradkiem nie powinien mieć większych problemów.

TYP: Patryk Surdyn
KURS: 1.52

Rafał Kijańczuk vs Kleber Raimundo Silva

Walki Rafała Kijańczuka to gwarancja fajerwerków od pierwszych sekund. Wystarczy bowiem powiedzieć, że 15 z jego 18 starć skończyło się już w pierwszej rundzie. Kleber Silva w swojej ostatniej walce z Łukaszem Sudolskim udowodnił, że podobnie jak "Kijana" lubi wejść w wymianę. Zderzenie tych dwóch zawodników musi zatem skończyć się nokautem.

TYP: Poniżej 2,5 rundy
KURS: 1.40

Ibragim Chuzhigaev vs Bohdan Gnidko

Gnidko bez wątpienia ma przed sobą wielką przyszłość. Ukrainiec w wieku 22 lat ma na swoim koncie bowiem już 10 walk i wszystkie z nich wygrał w pierwszej rundzie. Teraz stanie jednak do walki o pas z Ibrahimem Chuzhigaevem, który jest zdecydowanie największym wyzwaniem w karierze Bogdana. Różnica w doświadczeniu między tymi zawodnikami jest olbrzymia. Nie chodzi tylko o liczbę walk, ale także o czas spędzony w klatce. Chuzhigaev z pewnością nie da się zaskoczyć na początku starcia, a na przestrzeni pięciu rund powinien zamęczyć i zdeklasować Bogdana Gnidko.

TYP: Ibragim Chuzhigaev
KURS: 1.50

ksw 85

Bukmacher LVBET przygotował specjalny bonus na obstawianie KSW 85. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian otrzymasz darmowe 20 PLN, freebet 25 PLN oraz bonus od trzech pierwszych wpłat na łączną sumę 2000 PLN!