Karta walk KSW 94 zapowiada się ekscytująco. Zobaczymy na niej aż dwie walki o mistrzowski pas, a także hitowe starcie Artura Szpilki z Arkadiuszem Wrzoskiem. Federacja KSW postanowiła zorganizować przed tym wydarzeniem konferencję. Sprawdź, kiedy odbędzie się konferencja KSW 94!

Konferencja KSW 94 kiedy

Konferencja KSW 94 odbędzie się 6 maja w poniedziałek. Federacja KSW standardowo nie organizuje konferencji przed galami. Jednak z uwagi na duże zainteresowanie majowym wydarzeniem, postanowiła wziąć przykład z organizacji freakowych. W konsekwencji na kilka dni przed KSW 93 zobaczymy konfrontacje słowne między zawodnikami.

Jeśli masz zamiar obstawiać galę, to warto założyć konto, wpisując kod promocyjny Superbet, który gwarantuje bonus powitalny do 3755 PLN!

O której godzinie konferencja KSW 94?

Konferencja przed KSW 94 rozpocznie się o godzinie 18:00.

Konferencja KSW 94 gdzie

Konferencja przed KSW 94 odbędzie się w galerii handlowej Złote Tarasy w Warszawie. Warto również dodać, że wstęp na to wydarzenie jest wolny. Kibice będą mogli zatem za darmo obejrzeć walkę na słowa między zawodnikami.

Konferencja KSW 94 transmisja

Transmisja konferencji KSW 94 odbędzie się na kanale federacji KSW na YouTube oraz w Kanale Sportowym. Warto także dodać, że transmisja konferencji KSW 94 jest całkowicie darmowa.

Kto na konferencji KSW 94

Na gali KSW 94 wystąpi 20 zawodników. Podczas poniedziałkowej konferencji zobaczymy jednak tylko sześciu, którzy wystąpią w najważniejszych starciach.

Zawodnicy, którzy wystąpią na konferencji KSW 94 to:

  • Artur Szpilka
  • Arkadiusz Wrzosek
  • Adrian Bartosiński
  • Igor Michaliszyn
  • Robert Ruchała
  • Patryk Kaczmarczyk