FAME MMA już w sobotę 2 września. Będzie to 19. edycja freakowej gali i czwarta w tym roku. Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla kibiców bogatą kartę walk FAME MMA 19 składającą się z dziesięciu pojedynków. Najciekawiej zapowiada się main event, w którym Amadeusz "Ferrari" Roślik zmierzy się Arkadiuszem Tańculą. W pierwszym z dwóch co-main eventów zobaczymy Pawła "Księżniczka" Tyburskiego oraz Alberto Simao. Drugi co-main event to starcie dwóch streamerów z Twitcha, Marcina "Xayoo" Majkuta i Franciszka "Franio" Rusieckiego. Przed tym jednak będziemy mieć okazję posłuchać wszystkich zawodników na jedynej konferencji, którą poprowadzi Hubert Mściwujewski w asyście Sylwestra Wardęgi. Kiedy odbędzie się konferencja FAME MMA 19? O której godzinie konferencja FAME MMA 19? Czy transmisja konferencji FAME MMA 19 online jest za darmo?

Kiedy konferencja FAME MMA 19

Przed nami gala FAME MMA 19. Na poprzedniej byliśmy świadkami wielu ciekawych pojedynków i niecodziennych rozstrzygnięć. W walce wieczoru Amadeusz "Ferrari" Roślik pokonał Kacpra Błońskiego, jednak z powodu kontuzji nie był w stanie wyjść do drugiego rywala, jakim był Marcin Dubiel. Pas wagi średniej zgarnął Maksymilian Wiewiórka, a głośny konflikt Marcoń vs Daro Lew zakończył się jednogłośnym zwycięstwem tego drugiego.

Skupiając się jednak na FAME MMA 19 konferencja przed głównym eventem, który można obstawiać u bukmachera Betclic (sprawdź: kod promocyjny Betclic) odbędzie się w nadchodzący poniedziałek, 28 sierpnia 2023 roku.

O której godzinie konferencja FAME MMA 19

O której godzinie FAME MMA 19 konferencja? Godzina rozpoczęcia nie uległa zmianie w stosunku do poprzednich edycji FAME MMA. W związku z tym konferencja FAME MMA 19 rozpocznie się oficjalnie o godzinie 20:00. 

Gdzie konferencja FAME MMA 19

Potyczki słowne i face to face będzie można zobaczyć w Małej Hali Tauron Arena Kraków. Konferencja FAME MMA 19 jest otwarta dla publiczności. Wstęp od 16 roku życia!

Transmisja konferencji FAME MMA 19

Jak zawsze oprócz możliwości obejrzenia konferencji bezpośrednio na miejscu, transmisja online konferencji FAME MMA 19 będzie dostępna na oficjalnym kanale federacji na platformie YouTube. Warto dodać, że transmisja pierwszej konferencji FAME MMA 19 jest zupełnie darmowa i nie trzeba nabywać na nią PPV.

Kto na konferencji FAME MMA 19

Pełna karta walk jest już znana. Federacja ujawniła wszystkie zestawienia na niemal miesiąc przed eventem. Doszło jednak do drobnych korekt. Początkowo w walce wieczoru miało dojść do sportowej walki, w której miał zadebiutować sam Krzysztof Włodarczyk, mierząc się z Arkiem Tańculą. Do akcji wszedł jednak promotor pięściarza, Andrzej Wasilewski, który stwierdził, że federacja ogłosiła pojedynek bez zgody zawodnika i podpisania kontraktu. Finalnie okazało się, że Włodarczyk nie wystąpi na gali, co wywołało spore oburzenie. Nie trzeba było długo czekać na znalezienie Tańculi nowego rywala. Okazał się nim nie kto inny jak Amadeusz "Ferrari" Roślik, czyli stały bywalec main eventów.

W pierwszym co Main Evencie zobaczymy rewanżowe starcie pomiędzy Pawłem Tyburskim a Alberto Simao. Ich pierwsza walka w MMA odbyła się na gali High League 5 w grudniu ubiegłego roku. Wówczas lepszy okazał się najlepszy z braci Tyburskich, który pokonał rapera w drugiej rundzie, posyłając go na deski po silnym lewym sierpowym. Rewanż odbędzie się na zasadach K-1 w małych rękawicach.

Drugi co-main event z pewnością wzbudza spore emocje wśród młodszej widowni. Do klatki powraca niepokonany Marcin "Xayoo" Majkut, który zmierzy się z drugim popularnym streamerem, Franciszkiem "Franio" Rusieckim. Pojedynek ten podobnie jak pierwszy z co-main eventów został zakontraktowany w formule K-1.

Pozostali zawodnicy

W typowo sportowym pojedynku trener Przemysław Szyszka zmierzy się z Norbertem Daszkiewiczem. Dla jednego z najbardziej rozpoznawalnym trenerów MMA w Polsce to druga walka w tym roku. Na poprzedniej pokonał na gali Fight Club 2 w pierwszej rundzie Hendrika Costę. Daszkiewicz z kolei jeszcze nie zaznał porażki w zawodowej karierze. Jego bilans to pięć zwycięstw i zero porażek.

Po tej walce dojdzie do pierwszego z trzech rewanżowych starć. Mowa tutaj o pojedynku Marcina "Polish Zombie" Wrzoska z Piotrem "Szeli" Szeligą. Pierwsza walka na FAME MMA 17 zakończyła się niespodziewaną porażką byłego mistrza KSW, który był zdecydowanym faworytem według bukmacherów. Początek walki był spokojny, jednak była to cisza przed burzą. Szeliga najpierw próbował obszernego prawego, a następnie wyprowadził niskie kopnięcie, które obaliło Wrzoska. Ten próbując ratować się przed upadkiem, niefortunnie upadł na rękę, a wszystko skończyło się kontuzją łokcia.

Pozostałe nazwiska, które pojawią się 28 sierpnia na konferencji FAME MMA 19 to: Dominika "Rybak" Rybak, Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk, Natan "Bóg Estetyki" Marcoń, Mariusz "Hejter" Słoński, Piotr "Tybori" Tyburski, Tomasz "Zadyma" Gromadzki, Sebastian Fabijański, Filip "Filipek" Marcinek, Jakub Nowaczkiewicz oraz Robert Karaś.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.