Przed nami kolejne zmagania turniejowe w organizacji PFL. Po zmaganiach w dywizji piórkowej i półciężkiej przyszedł czas na pierwsze walki tego sezonu w wadze ciężkiej oraz piórkowej kobiet. Kiedy jest PFL 2? Gdzie PFL 2? Jakie walki na PFL 2?

PFL 2 data

Kiedy PFL 2? Gala PFL 2, którą w całości można typować w Betters (zobacz: kod promocyjny Betters) odbędzie się 7 kwietnia w nocy z piątku na sobotę.

PFL 2 godzina gali

PFL 2 o której? Jako że organizacja PFL swoje wydarzenia kieruje głównie do amerykańskich kibiców, to eventy spod tego szyldu w Europie odbywają się w nocy. Nie inaczej jest w przypadku gali PFL 2. Godzina rozpoczęcia tego wydarzenia to 00:30 polskiego czasu.

PFL 2 miejsce

Gdzie PFL 2? Druga gala tegorocznego sezonu PFL, podobnie jak pierwsza, odbędzie się w Stanach Zjednoczonych. Dokładna lokalizacja PFL 2 to The Theater at Virgin Hotels w Las Vegas.

PFL 2 karta walk

Karta walk PFL 2 to przede wszystkim starcia w dywizji ciężkiej oraz piórkowej kobiet. Ciekawostką jest występ prawnuka Muhammada Aliego - Biaggio Ali Walsha. Dla 24-latka walka na PFL 2 będzie czwartym w karierze starciem amatorskim.

Na karcie walk PFL 2 początkowo znalazło się także miejsce dla Michała Andryszaka. Reprezentant Polski miał zmierzyć się Patrickiem Bradym, jednak nie został dopuszczony do pojedynku przez komisję lekarską. Na nadchodzącej gali wystąpi jednak Karolina Sobek. Polka stanie naprzeciwko niepokonanej Evelyn Martins.


Kiedy odbędzie się PFL 2?
Gala PFL 2 odbędzie się w nocy z piątku na sobotę 7 kwietnia.
O której rozpocznie się PFL 2?
Rozpoczęcie gali PFL 2 zostało zaplanowane na godzinę 00:30 polskiego czasu.