Już w najbliższy weekend odbędą się dwie gale jednej z najlepszej organizacji na świecie - Bellator. Podczas pierwszej z nich, Bellator 294, będziemy świadkami jednego starcia o mistrzowski pas pomiędzy Liz Camouche a DeAnną Bennett. Kiedy jest Bellator 294? Gdzie Bellator 294? Jakie walki na Bellator 294?

Bellator 294 - data

Kiedy Bellator 294? Gala Bellator 294, którą w całości można typować w LVBET (zobacz: kod promocyjny LVBET) odbędzie się w nocy z 21 na 22 kwietnia.

Bellator 294 godzina gali

Bellator 294 o której? Pierwsza walka gali Bellator 294 odbędzie się o godzinie 1:00 22 kwietnia polskiego czasu.

Bellator 294 - miejsce

Gdzie Bellator 294? Nadchodząca gala organizacji Bellator z numerem 294 odbędzie się w Neal S. Blaisdell Arena w Honolulu na Hawajach.

Bellator 294 - transmisja

Gdzie obejrzeć Bellator 294? Za transmisję całej gali odpowiada platforma Showtime. Kartę wstępną będzie można jednak zobaczyć za darmo na oficjalnym kanale YouTube organizacji Bellator. Start transmisji od godziny 1:00.

Bellator 294 - karta walk

Karta walk Bellator 294 zawiera dziewięć interesujących pojedynków. Kibice najbardziej wyczekiwać będą walki wieczoru, w której o mistrzowski pas powalczą dwie byłe zawodniczki UFC - Liz Carmouche oraz DeAnna Bennett. W przeszłości doszło już do jednego starcia pomiędzy tymi zawodniczkami. Górą była wtedy Carmouche, która zwyciężyła przez poddanie w trzeciej rundzie pojedynku.

Z pozostałych zawodników, którzy wystąpią na gali Bellator 294 warto wymienić Tima Johnsona czy Sarę McMann. Johnson jest aktualnie po trzech porażkach z rzędu, jednak kibice mogą kojarzyć go ze starć z takimi legendami sportów walki jak Fedor Emelianenko czy Cheick Kongo. Amerykanin stoczył również dwie walki z reprezentantami Polski. Pokonał on Daniela Omielańczuka oraz Marcina Tyburę.

McMann w UFC stoczyła aż trzynaście walk, z których wygrała siedem. W ostatnim pojedynku pokonała Karol Rosę przez jednogłośną decyzję sędziów, jednak mimo to nie zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z największą organizacją MMA na świecie. Walką z Arlene Blencowe zadebiutuje w Bellatorze.


Na kiedy została zaplanowana gala Bellator 294?
Gala Bellator 294 rozpocznie się o 1:00 22 kwietnia.
Gdzie odbędzie się gala Bellator 294?
Gala Bellator 294 odbędzie się w Neal S. Blaisdell Arena w Honolulu na Hawajach.