Już w najbliższy piątek odbędzie się gala Babilon Boxing Show. Zobaczymy na niej nie tylko pojedynki w formule bokserskiej, ale także w K-1. W walce wieczoru zobaczymy starcie właśnie w tej formule pomiędzy Janem Lodzikiem a Michałem Królikiem. Zawodnicy powalczą o pas mistrzowski w kategorii do 65 kilogramów. Kiedy jest Babilon Boxing Show? Kto walczy na Babilon Boxing Show? Gdzie odbędzie się Babilon Boxing Show? Gdzie obejrzeć Babilon Boxing Show?

Babilon Boxing Show Data

Kiedy jest Babilon Boxing Show? Data eventu została podana już jakiś czas temu. Gala Babilon Boxing Show odbędzie się w piątek 24 lutego 2023 roku. Start całego wydarzenia został zaplanowany na godzinę 19:00.

Babilon Boxing Show Miejsce

Gdzie Babilon Boxing Show? Nadchodzące wydarzenie organizacji Babilon odbędzie się w Nowym Dworze Mazowieckim. Dokładną lokalizacją gali Babilon Boxing Show jest Hala Sportowa na ulicy ul. Młodzieżowej 1.

Babilon Boxing Show Bilety

Babilon Boxing Show bilety, czyli gdzie można zakupić wejściówki na zbliżające się wydarzenie? Jak kupić bilety na Babilon Boxing Show? Aby uczestniczyć w gali Babilon Boxing Show na żywo należy kupić bilety za pośrednictwem strony eventim.pl. Wejściówki można nabyć już od 55 PLN. Najdroższe aktualnie bilety kosztują natomiast 200 PLN.

Cena biletów na Babilon Boxing Show na wszystkie miejsca wygląda następująco:

 • Trybuna: 55 – 65 PLN
 • Parkiet: 100 – 200 PLN

Babilon Boxing Show Transmisja

Gdzie obejrzeć Babilon Boxing Show? Babilon Boxing Show transmisja za darmo? Całe wydarzenie zostanie wyemitowane na antenie Polsatu Sport Fight. Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 19:00.

Babilon Boxing Show Karta Walk

Karta walk Babilon Boxing Show, czyli kto wystąpi na nadchodzącym wydarzeniu? W walce wieczoru nadchodzącej gali organizacji Babilon zobaczymy starcie w formule K-1 pomiędzy Janem Lodzikiem a Michałem Królikiem. Zawodnicy powalczą o mistrzowski pas w kategorii do 65 kilogramów. Nie będzie jednak to ich pierwsze starcie. Po raz pierwszy walka Lodzik vs Królik odbyła się w 2015 roku na gali DSF Kickboxing Challenge 4. Wtedy górą okazał się Jan Lodzik.

Poza walką wieczoru ciekawie powinno być także w pojedynku Łukasz Stanioch vs Robert Talarek. Również będzie to starcie rewanżowe. Pierwszą walkę, w maju 2021 roku, na punkty wygrał Stanioch.

Karta walk gali Babilon Boxing Show prezentuje się w następujący sposób:

Walka wieczoru:

 • Jan Lodzik (16-3) vs Michał Królik (44-8) - K-1 (3x5min - walka o pas w wadze 65 kg)

Karta główna:

 • Łukasz Stanioch (9-1) vs Robert Talarek (27-16-3) - Boks (8x3min)
 • Piotr Stępień (5-0) vs Łukasz Łęczycki (19-13-4) - K-1 (3x5min)
 • Rafał Dudek (27-17 K-1) vs Razhyk Artjom - Boks (4x3min)
 • Damian Tymosz (6-2-1) vs Robin Zamora (19-18) - Boks (6x3min)

Walki amatorskie:

 • Kacper Łaszczyk vs Łukasz Perkowski - Boks olimpisjki
 • Marek Pietruczuk vs Jan Sadowski - Boks olimpisjki
 • Mateusz Urban vs Michał Pierzchała - Boks olimpisjki
 • Nikita Semenov vs Henryk Kępa - Boks olimpisjki