Już dzisiejszego wieczoru będziemy mieli okazję obejrzeć wyczekiwaną galą FAME MMA 21. Wśród 10 emocjonujących walk przygotowanych przez organizatorów znalazł się pojedynek Kalesona z Guzikiem. O której godzinie jest walka?

Kaleson vs Guzik - data

Pojedynek karty głównej wydarzenia FAME MMA 21, w którym zobaczymy Dominika "Kalesona" Cybulskiego i Jakuba "Guzika" Szymańskiego zaplanowano na sobotę 18 maja 2024 roku. Transmisję z wydarzenia zapoczątkuje studio, które zaplanowano na godzinę 19:30.

To, jak i pozostałe zestawienia na FAME MMA 21  można obstawiać wyłącznie w Betclic. Podczas rejestracji pamiętajcie o skorzystaniu z kodu promocyjnego Betclic. Aktualnie zapewnia on nielimitowaną grę bez podatku, a także zakład bez ryzyka nawet do 50 PLN!

O której godzinie walka Kaleson vs Guzik?

Walka Kalesona i Guzika znajduje się na samym początku karty głównej zestawień na ten wieczór. Z tego też względu starcie ma się odbyć około godziny 21:00. Oczywiście w zależności od przebiegu gali ta pora może się zmienić. Dlatego też koniecznie obserwujcie relację i wyniki na żywo FAME MMA 21. W rezultacie będzie na bieżąco z przebiegiem i finałem każdej walki.

Wszystkie walki FAME MMA 21