Dzisiejszego wieczoru będziemy mieli okazję obserwować kolejne wydarzenie największej federacji freak fightowej w Polsce. Na FAME MMA 21 zaplanowano aż 10 ciekawych pojedynków. W jednym z nich zmierzą się Kaczor BRS oraz Hejter. O której godzinie jest walka?

Kaczor BRS vs Hejter - data

Starcie mające drugie miejsce w segmencie głównym gali, w którym zmierzą się Maciej "Kaczor BRS" Kaczmar i Mariusz "Hejter" Słoński zaplanowano na sobotę 18 maja 2024 roku. Transmisja zostanie rozpoczęta poprzez studio, które ma zacząć się o godzinie 19:30.

Ten pojedynek, jak i pozostałe walki na FAME MMA 21  możecie obstawiać wyłącznie w Betclic. Podczas rejestracji pamiętajcie o skorzystaniu z kodu promocyjnego Betclic. Na ten moment zapewnia on nielimitowaną grę bez podatku, a także zakład bez ryzyka nawet do 50 PLN!

O której godzinie walka Kaczor BRS vs Hejter?

Pojedynek Kaczora BRS z Hejterem znajduje się na czwartym miejscu karty walk tego wydarzenia. Z tego też względu najprawdopodobniej odbędzie się około godziny 21:20. Z racji nieprzewidywalności gali, warto jednak obserwować relację i wyniki na żywo FAME MMA 21. W ten sposób z pewnością nie pominiecie żadnego detalu z przebiegu starć ani ich rezultatów.

Wszystkie walki FAME MMA 21