Drugi pojedynek gali Bita Śmietanka 2, to zdecydowanie nietypowa walka. 01kacpl pokonał swojego przeciwnika, ponieważ fakerpl zgłosił niezdolność do walki. Pojedynek był kwintesencją freak fightów, ponieważ Xayoo na samym jego początku ustalał zasady walki.

Superman Punch, mleko i woda gazowana - nietypowe zasady drugiej walki na Bita Śmietanka 2!

Walka pomiędzy Kacprem „01kacpl” Kędzierskim a Tymoteuszem „fakerpl” Dzikiem była podszyta realnym konfliktem dwóch streamerów. Tak przynajmniej twierdzili wchodzący do oktagonu zawodnicy. Włodarz gali Bita Śmietanka 2 ogłosił przed walką, że zasady tego pojedynku będą nietypowe i to zawodnicy będą losowali je przed podniesieniem rękawic.

Trzy „koła fortuny” oznaczały długość pojedynku (ilość i długość rund), rodzaj picia (mleko, woda gazowana) oraz rodzaj ciosu, który będzie dodatkowo punktowany przez sędziego. Zawodnicy wylosowali 5 rund po 1 minutę. Pojedynek przebiegał niezwykle chaotycznie. W trakcie pojedynku zdarzyło się zarówno kopnięcie poniżej pasa, jak i cios w tył głowy. Ostatecznie fakerpl zgłosił, że jest niezdolny do walki.