Już dzisiaj odbędzie się gala Prime MMA 8, na którą federacja przygotowała wiele emocjonujących pojedynków. Jednym z nich jest starcie Jasia Kapeli z Kaczorem BRS. O której godzinie walka?

Jaś Kapela vs Kaczor BRS - data

Walka Kaczor BRS vs Jaś Kapela zostało zaplanowane na sobotę, 13 kwietnia 2024 roku. Transmisji dzisiejszej gali Prime MMA 8 możemy spodziewać się już o godzinie 20:00. Wydarzenie rozpocznie studio, a następnie zobaczymy rozstrzygnięcie pierwszych zestawień z karty walk.

Pojedynki z gali Prime MMA 8 można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Z naszym kodem promocyjnym TOTALbet uzyskasz trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN niewymagające obrotu! W przypadku przegranej środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

bonus prime mma 8

O której godzinie walka Jaś Kapela vs Kaczor BRS?

Starcie Jasia Kapeli z Kaczorem BRS powinno rozpocząć się około godziny 22:45, ponieważ ten pojedynek znajduje się mniej więcej w środku karty walk. Jednak często podczas gali pojawiają się opóźnienia, dlatego jeśli chcecie być na bieżąco, śledźcie relację i wyniki na żywo Prime MMA 8 na naszej stronie!

Wszystkie walki Prime Show MMA 8