Wczoraj wieczorem na kanale youtubowym-Artura Przybysza ukazał się kolejny wspólny odcinek z dziennikarką MMA.pl - Kasią Kubiak z serii Damsko-Męsko o Freakach, gdzie zostały poruszone tematy ze świata freak fightów. W 43-minutowym materiale nie zabrakło informacji dotyczące organizacji Clout MMA.

Kolejny piłkarz zawalczy dla organizacji Clout MMA

Jak poinformował Artur Przybysz federacja CLOUT planuje zorganizowanie jeszcze jednej gali w tym roku. To przewidywane wydarzenie miałoby odbyć się 29 grudnia, a miejscem eventu ma być Warszawa, Płock lub Grodzisk Mazowiecki,

Co ciekawe podczas tej gali swój debiut we freak fightach ma zaliczyć były zawodnik Legii Warszawa i Lechii Gdańsk -Jakub Wawrzyniak. Uczestnik mistrzostw Europy z 2008, 2012 i 2016 będzie kolejnym piłkarzem po Błażeju Augustynie i Tomaszu Hajcie, który spróbuje sił w oktagonie. Na pewno fani polskiej piłki nożnej bardzo chętnie zobaczą, jak 49-krotny reprezentant Polski poradzi sobie w nowej dyscyplinie sportowej.

Jakub Wawrzyniak swoją karierę piłkarską zakończył w 2019 roku. Od tej pory obrońcę można oglądać w roli eksperta piłkarskiego dla TVP Sport, gdzie analizuje między innymi mecze reprezentacji Polski czy grę polskich zespołów w europejskich pucharach.

Cały odcinek Artura Przybysza i Kasi Kubiak można zobaczyć poniżej: