Ibragim Chuzhigaev (17-5) i Bogdan Gnidko (10-0) zmierzą się w co-main evencie na gali KSW 85 w Nowym Sączu. Kiedy walka Chuzhigaev vs Gnidko? O której godzinie walka Ibragim Chuzhigaev vs Bogdan Gnidko?

Ibragim Chuzhigaev vs Bogdan Gnidko - data

Już w sobotę 19 sierpnia w co-main evencie gali XTB KSW 85 dojdzie do walki o mistrzowski pas kategorii półciężkiej, którą obstawisz w LVBet (sprawdź kod promocyjny lvbet i odbierz wysoki pakiet powitalny). Panujący czempion, Ibragim Chuzhigaev zmierzy się z niepokonanym dotychczas Ukraińcem, Bogdanem Gnidko.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85

 

O której godzinie walka Chuzhigaev vs Gnidko?

Największa federacja MMA w Polsce ustaliła oficjalną kolejność walk przed ważeniem, które odbyło się dzień przed galą. Samo wydarzenie w Nowym Sączu rozpocznie się jak zwykle o godzinie 19:00. Pierwsze zestawienie w karcie walk to starcie pań - Wiktoria Czyżewska (2-0) kontra Sandra Succar (1-0). Łącznie kibice świetnych pojedynków na najwyższym sportowym poziomie będą świadkami 9 walk. W związku z tym, że starcie Chuzhigaev vs Gnidko jest co-main eventem, to obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 22:30. Niewykluczone, że poprzednie walki potrwają pełen dystans. Wówczas walka rozpocznie się po godzinie 23:00.