Od kilku tygodni pojawiają się doniesienia o możliwym wznowieniu działalności High League. Wczoraj osoba odpowiedzialna za oficjalne konto organizacji na Twitterze potwierdziła informacje o możliwym powrocie High League!

High League coraz bliżej powrotu

W czerwcu zeszłego roku zablokowano federację High League za domniemane powiązania zarządu z Ramzanem Kadyrowem. Okazuje się jednak, że już niedługo zarzuty te mogą zostać wycofane, a to oznaczałoby możliwość organizowania kolejnych gal.

Jak wiadomo, High League od samego początku zaprzeczało domniemanym powiązaniom. Wczoraj osoba odpowiedzialna za oficjalne konto organizacji dołączyła do Pokoju rozmów na Twitterze i wypowiedziała się na kilka kwestii związanych z High League.

Można było dowiedzieć się między innymi o tym, że federacja wciąż zamierza wrócić do organizowania kolejnych gal, gdy tylko zostanie oczyszczona zarzutów. Padły również słowa, że najprawdopodobniej High League nie będzie powiązane z Clout MMA.

Jak tylko zostaniemy oczyszczeni z zarzutów, to wracamy. Będziemy o tym od razu informować.

Warto wspomnieć, że w ostatnich miesiącach na oficjalnym koncie High League pojawiały się dość tajemnicze wpisy, które sugerowały możliwy powrót. Błyskawicznie jednak je usuwano. Pierwszy z nich pojawił się w listopadzie zeszłego roku.

Kolejny wpis był jednak już bardziej wymowny. W czasie styczniowej afery, w którą zamieszani byli politycy, na koncie High League pojawił się post o następującej treści.

Czy teraz oparta na kłamstwie i pomówieniu decyzja wydana przez tego człowieka staje się nieważna?

Warto jednak zaznaczyć, że opinie o potencjalnym powrocie High League nie były zbyt przychylne.

high league opinie