Na gali High League 4 dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy Amadeuszem “Ferrarim” Roślikiem a Pawłem “Scarfacem” Bombą. Obaj zawodnicy spotkali się dziś na “Rundkach”. Zarówno z jednej jak i z drugiej strony padało wiele wyzwisk. W końcu “Ferrari nie wytrzymał i ruszył w kierunku swojego rywala.

Ferrari zaatakował Scarface’a

Od początku programu padało bardzo dużo wyzwisk i wulgaryzmów. Obaj zawodnicy prowokowali siebie nawzajem. Bomba cały czas przerywał “Ferrariemu”, a ten nie mógł dokończyć swoich wypowiedzi co wyraźnie wyprowadzało go z równowagi. W pewnym momencie “Scarface” oznajmił, że udziela głosu Roślikowi i ten może się wypowiedzieć, przy okazji wyzywając go.

To sprawiło, że “Ferrari” wstał i ruszył w kierunku przeciwnika. Błyskawicznie jednak zareagowała ochrona, która wkroczyła między zawodników. Roślik nie wyprowadził żadnego ciosu, a Bomba zaledwie jedno kopnięcie.

W dalszej części programu nie doszło już do żadnych rękoczynów, jednak widać, że atmosfera pomiędzy zawodnikami jest niezwykle napięta. Rozwiązanie całego konfliktu nadejdzie już w najbliższą sobotę. Warto też dodać, że podczas programu zarówno “Ferrari” jak i Bomba zgodzili się na zmianę warunków. Starcie odbędzie się na zasadach “no rules”, a więc możemy spodziewać się nawet kopnięć w głowę w parterze!

Kiedy i gdzie High League 4?

Kiedy i gdzie odbędzie się High League 4? Organizacja High League zaplanowała swoje kolejne wydarzenie na 17 września 2022 roku. Gala rozpocznie się o godzinie 20:00. Będzie to przedostatnia gala tej organizacji w 2022 roku. Czwarta edycja gali High League odbędzie się w Gliwicach. Gospodarzem wydarzenia będzie Arena Gliwice.