Już w piątek 31 maja 2024 roku odbędzie się Gromda 17. Oczywiście oznacza to, że w ostatnim czasie federacja zamieściła sporo materiałów promujących galę. W jednym z filmików krążących po sieci pojawiają się dosyć kontrowersyjne teksty. Na oficjalnym profilu federacji jednak nie da się go znaleźć.

Mocna reklama Gromdy? - Filmik krąży po sieci!

Karta walk Gromda 17 zapełni się oczywiście w przeddzień turnieju, choć niektóre starcia są już pełne. Federacja jak zwykle nie odpuszcza ze swoim typowym marketingiem dotyczącym walk na gołe pięści. Na jednym z profilów platformy, który nie należy do organizacji, pojawiła się reklama właśnie tej gali. Na próżno jednak szukać jej na oficjalnych social mediach Gromdy.

Treść zdecydowanie należy do bardziej kontrowersyjnych, więc być może dlatego nie można go nigdzie oficjalnie znaleźć. Kobieta w filmiku bowiem mówi:

Piep***liście się kiedyś po zażyciu kok*iny, chłopaki? Jest fajnie, ale to nic w porównaniu do walk na gołe pięści. Gromda, ostra jazda do samego końca.

Na nagraniu kobieta cały tekst mówi w bardzo dwuznacznym kontekście. Według komentarzy ten spot miał nawiązywać do sceny z filmu "Nagi instynkt". Nie wiadomo jednak, skąd pochodzi źródło wspomnianego filmiku. Na co dzień dziewczyna prowadzi konta na rozmaitych platformach, w tym Only Fansie. Bez wątpienia jednak czeka nas ciekawe wydarzenie.