Przed nami gala Move 2. Odbędzie się ona w dość nietypowym momencie dla polskiego internetu, bowiem bez wątpienia większość osób jest skupiona na aktualnej dramie. Gala Move 2 może okazać się jednak dobrą odskocznią od bieżących wydarzeń. Transmisja Move 2 dostępna będzie po wykupieniu dostępu do Canal Plus Online.

PPV Move Federation 2 - cena

Transmisja gali Move 2, której mecze można typować wyłącznie w Fortunie z kodem promocyjnym Fortuna, zostanie wyemitowana na platformie Canal Plus Online. Dostęp do wydarzenia można kupić za pośrednictwem strony move-federation.tv lub przez oficjalną stronę Canal Plus Online. Kupując dostęp do Move 2 możemy wybrać jeden z dwóch pakietów.

  • Subskrypcja (34 PLN) – płatność odnawialna, można zrezygnować w każdej chwili
  • Płatność jednorazowa (39 PLN) – dostęp na 1 miesiąc, oferta wyłączy się automatycznie

Jeśli mamy zamiar obejrzeć tylko Move 2 i dostęp do pełnej oferty Canal Plus Online nie jest nam potrzebny, to lepiej skorzystać z płatności jednorazowej. Działa ona bowiem w ten sam sposób co pay-per-view. W ten sposób nie narazimy się na dodatkowe koszty w momencie, gdy zapomnimy o naszej subskrypcji.

Transmisja za darmo

Czy można obejrzeć Move 2 za darmo? Całe wydarzenie będzie można zobaczyć wyłącznie na Canal Plus Online, a więc darmowy dostęp do Move 2 nie jest możliwy. Federacja Move 2, podobnie jak organizacje freak fightowe, starając się zachęcić widzów do wykupienia dostępu do transmisji, najprawdopodobniej wyemituje pierwszy mecz na swoim kanale YouTube.

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić relację tekstową i wyniki Move Federation 2. Wystarczy kliknąć w poniższy baner!

relacja move 2

Move Federation Tv - jak oglądać?

Wykupienie dostępu do Canal Plus Online, aby obejrzeć Move 2 jest bardzo proste. Cały proces składa się z kilku prostych czynności.

  • Wejdź na stronę move-federation.tv
  • Kliknij w przycisk "Kup transmisję w Canal+"
  • Wybierz jeden z dwóch dostępnych planów
  • Załóż konto w Canal Plus Online
  • Wybierz metodę płatności
  • Zapłać

Move - transmisja w telewizorze i Smart TV

Aby obejrzeć galę Move 2 w telewizji należy mieć dostęp do platformy Canal Plus Online. Skrót do tej platformy jest ułatwiony w telewizorach Smart TV. Wystarczy bowiem rozwinąć listę aplikacji i powinniśmy mieć wśród nich właśnie Canal Plus Online.

Jeśli posiadamy telewizor starszej generacji, to jedyną opcją jest podłączenie komputera do telewizora odpowiednim kablem, dzięki czemu ekran z komputera zostanie przekazany na telewizor.