W niedzielę 10 grudnia Mateusz Masternak powalczy o mistrzostwo świata w wadze junior ciężkiej. Polak zmierzy się z Chrisem Billamem-Smithem. Transmisja Masternak vs Smith będzie dostępna za darmo na TVP Sport.

Masternak vs Smith - gdzie obejrzeć

Walka Mateusza Masternak z Chrisem Billamem-Smithem, którą można obstawiać wykorzystując kod promocyjny Superbet, odbędzie się na gali w Bournemouth. Za transmisję tej gali będzie odpowiadać Sky Sports.

Polscy fani obejrzą jednak całą galę za darmo! TVP postanowiło wykupić prawa do transmisji gali Masternak vs Smith. TVP Sport w pełni wyemituje niedzielne wydarzenie. Galę będzie można również obejrzeć w aplikacji mobilnej i na stronie internetowej sport.tvp.pl.

Początek transmisji został zaplanowany na godzinę 19:00. Odpowiadając natomiast na pytanie, kiedy rozpocznie się walka Masternak vs Smith, Polak powinien wejść do ringu około 22:00.

Masternak vs Smith - transmisja za darmo

Czy można obejrzeć walkę Masternak vs Smith za darmo? Tak jak już wspomnieliśmy, cała gala w Bournemouth, na której dojdzie do walki Masternak vs Smith, zostanie wyemitowana za darmo na TVP Sport.