Już 14 października na ring powróci jeden z najpopularniejszych influencerów na świecie. Logan Paul, bo o nim mowa, zmierzy się w boksie z zawodnikiem MMA i brazylijskiego jiu-jitsu Dillonem Danisem. Fani w Polsce z pewnością są ciekawi gdzie obejrzeć walkę Logan Paul vs Danis. Transmisja Logan Paul vs Danis dostępna będzie na platformie DAZN.

Logan Paul vs Danis - cena PPV

Walka Logana Paula z Dillonem Danisem odbędzie się na gali MF & DAZN: X Series 10. Już sama nazwa tego wydarzenia odpowiada nam na pytanie, gdzie obejrzeć walkę  Logan Paul vs Danis. Gala MF & DAZN: X Series 10 będzie transmitowana na platformie DAZN.

Aby uzyskać dostęp do transmisji, należy wykupić pay-per-view na galę i dodatkowo dokonać subskrypcji platformy DAZN. Cena PPV to 19,99 PLN i do tej kwoty należy doliczyć cenę subskrypcji. Mamy zatem następujące opcje do wyboru:

  • Monthly Saver - 24,98 PLN (pierwszy miesiąc DAZN 4,99 PLN; później 11 miesięcy za 22,99 PLN; łącznie 257,88 PLN)
  • Monthly Flex - 24,98 PLN (pierwszy miesiąc DAZN 4,99 PLN; kolejne miesiące 39,99 PLN; można anulować z 30-dniowym wyprzedzeniem)
  • Annual Super Saver - 244,98 (roczna subskrypcja, płatność jednorazowa)

Logan Paul vs Danis - transmisja za darmo

Czy można obejrzeć walkę Logan Paul vs Danis za darmo? Niestety, żadna ogólnodostępna telewizja nie zdecydowała się na kupno praw do transmisji walki Logan Paul vs Danis, którą można obstawiać z kodem promocyjnym Superbet. Zatem jedyną możliwą opcją, aby obejrzeć to starcie będzie kupno dostępu do platformy DAZN.