Kiedy gala Wotore – pomyślała z pewnością większość kibiców oglądająca ostatnią galę Wotore 3. Gala Wotore – gdzie oglądać? Gala Wotore – transmisja. Gala Wotore PPV – ile kosztuje i gdzie kupić? Wy pytacie, my odpowiadamy na najbardziej nurtujące was pytania!

Gala Wotore – co to jest?

Gale Wotore to – w dużym skrócie – walki MMA na gołe pięści. Podczas gal Wotore oglądamy ośmioosobowy turniej, którego zwycięzca zgarnia wygraną w wysokości 50 tysięcy złotych, a także super fighty czy walki o pas. Mistrzem Wotore jest Michał Pasternak, doświadczony zawodnik MMA, mający za sobą występy zarówno w polskich organizacjach, jak i zagranicznych na całym świecie.

Kiedy gala Wotore?

Wotore swoją działalność rozpoczęło w 2020 roku. W styczniu zorganizowano pierwszy turniej Wotore, druga edycja odbyła się w maju, a Wotore 3 – we wrześniu. Jak widać, organizatorzy Wotore narzucili sobie imponujące tempo i również w 2021 roku nie mają zamiaru zwalniać. Prezentacja zawodników, którzy wezmą udział w turnieju Wotore 4, zaplanowana była na ostatni dzień lutego.

Wotore 1 – 18 stycznia 2020 roku
Wotore 2 – 23 maja 2020 roku
Wotore 3 – 19 września 2020 roku
Wotore 4 - ???

Gala Wotore – gdzie oglądać?

gdzie zobaczyć wotore

Krwawe walki na gołe pięści, takie jak Wotore, Gromda czy Genesis transmitowane są w systemie PPV – zwłaszcza w dobie pandemii koronawirusa, kiedy hale są zamknięte i organizatorzy nie mają wpływów z biletów. W przypadku walk na gołe pięści nic nie wskazuje na to, żeby miało się to kiedykolwiek zmienić – walki są na tyle brutalne i krwawe, że nie mogą lecieć w otwartej telewizji.

Gdzie oglądać gale Wotore – na oficjalnej stronie federacji, gdzie na długo przed każdą galą można wykupić dostęp do transmisji PPV.

Gala Wotore – transmisja

Transmisja gali Wotore w systemie PPV jest dostępna na oficjalnej stronie organizacji – www.wotore.com. Z racji tego, że w grudniu 2020 roku otworzono nabór do 4. edycji turnieju Wotore, a pod koniec lutego 2021 roku mają zostać przedstawieni zawodnicy, którzy wezmą w nim udział, lada chwila powinna ruszyć sprzedaż transmisji PPV na galę Wotore 4.

Gala Wotore PPV - cena

cena ppv wotore

Gala Wotore transmitowane są w systemie PPV. Wielu kibiców zapewne zastanawia cena za PPV na gale Wotore. PPV na Wotore kosztuje 19,99 zł, czyli dokładnie tyle, ile na przykład na gale FAME MMA. Z kolei gala Genesis, organizowana przez Macieja Kawulskiego, współwłaściciela KSW, podobnie jak gale KSW, kosztowała 40 złotych.

Stream gala Wotore

Podobnie jak w przypadku innych gali sportów walki, w sieci można znaleźć również nielegalny stream na gale Wotore. Organizatorzy walczą ze streamerami, grożąc pozwami czy karami finansowymi. Nie wszyscy jednak biorą sobie to do serca i konsekwentnie streamują gale Wotore, Genesis czy FAME MMA zarówno na specjalnie poświęconych do tego serwisach internetowych, jak i na YouTube lub Facebooku.

Biorąc pod uwagę fakt, że legalny stream Wotore, czyli transmisja w systemie PPV, kosztuje zaledwie 19,99 zł., oglądanie tego typu transmisji z nielegalnego źródła mija się z celem i wydaje się nie mieć większego sensu.

Wotore 4 stream

streaming wotore 4

Prawdopodobnie w marcu 2021 roku odbędzie się turniej Wotore 4. Jak na razie nie wiadomo o nim zbyt wiele, ale patrząc na wcześniejsze gale, możemy być pewni, że również tym razem nie zabraknie emocji.

Transmisja Wotore 4, podobnie jak w przypadku wcześniejszych edycji, odbędzie się w systemie PPV.

Na gali Wotore 4 prawdopodobnie zabraknie Cezarego Oleksiejczuka, którego kibice pamiętają ze wcześniejszej edycji Wotore. Młodszy z braci Oleksiejczuk pod koniec lutego stoczył bowiem walkę w formule MMA na gali Fight Exclusive Night 32.

Komplet zwycięstw na galach Wotore ma na swoim koncie Michał Pasternak, więc kibice z pewnością nie mogą doczekać się kolejnego występu „Wampira” w formule walk na gołe pięści. Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów najpierw wygrał turniej, którego nagrodą było 50 tysięcy złotych, a następnie sięgnął po pas Wotore w kategorii open.


Czym jest Wotore?
Gale Wotore to – w dużym skrócie – walki MMA na gołe pięści. Podczas gal Wotore oglądamy ośmioosobowy turniej, którego zwycięzca zgarnia wygraną w wysokości 50 tysięcy złotych, a także super fighty czy walki o pas.
Gdzie oglądać Wotore?
Gale Wotore możemy obejrzeć na oficjalnej stronie federacji, gdzie na długo przed każdą galą można wykupić dostęp do transmisji PPV.