Cała Gromda 17 była pełna emocjonujących starć, a jednym z najbardziej widowiskowych pojedynków był superfight między Vasylem a Fizolem. Starcie to było prawdziwym testem wytrzymałości dla obu zawodników.

Zacięta walka między Vasylem a Fizolem

Walka była pełna zwrotów akcji. Już od pierwszych sekund Vasyl nacierał na Fizola, ale ten skutecznie klinczował, starając się minimalizować obrażenia. Obaj zawodnicy wymieniali potężne ciosy, a Vasyl wydawał się celniejszy, doprowadzając do pierwszego liczenia w drugiej rundzie.

Fizol nokautuje Vasyla w piątej rundzie

W miarę upływu czasu walka stawała się coraz bardziej brutalna. Vasyl zmagał się z krwawieniem, a obaj zawodnicy byli wyraźnie wyczerpani. Mimo to, starcie trwało dalej, aż do piątej, nielimitowanej czasowo rundy.

Na początku piątej rundy, Fizol trafił Vasyla potężnym ciosem, który powalił Ukraińca na deski. Sędzia rozpoczął liczenie, ale Vasyl nie był w stanie kontynuować walki. Fizol zwyciężył przez nokaut techniczny, kończąc walkę w spektakularnym stylu. To starcie było prawdziwym testem wytrzymałości i determinacji obu zawodników.