Już w sobotę FAME MMA 20, czyli jubileuszowa gala, na której zobaczymy turniej K-1, którego łączna pula nagród to 2 miliony złotych. Finałowy pojedynek, a zarazem Main Event jest dla nas niewiadomą do dnia samego wydarzenia. O której odbędzie się ta walka?

Finał turnieju K-1 - data

Zanim poznamy finalistów turnieju, obejrzymy ćwierćfinały i półfinały. Wszystkie z wymienionych walk odbędą się już w sobotę 10 lutego 2024 roku podczas gali FAME MMA 20. Całe wydarzenie rozpocznie oczywiście studio już o godzinie 19:30.

Jeśli chcecie obstawiać tę walkę lub pozostałe pojedynki na FAME MMA 20, to koniecznie wykorzystajcie w tym celu kod promocyjny Betclic. Dzięki niemu otrzymacie możliwość zakładu bez ryzyka, którego łączna wartość to aż 200 PLN!

Betclic zakład bez ryzyka FAME MMA 20

O której godzinie finał turnieju K-1?

Jak wiadomo, finał turnieju K-1 jest zwieńczeniem całej gali FAME MMA 20. Z tego też względu ta walka została zaplanowana na godzinę 23:55. Jako że jest to ostatnie starcie, to może się odbyć w innym momencie, niż ten zaplanowany w zależności od tego, jak przebiegną inne pojedynki. Dlatego też obserwujcie wyniki na żywo FAME MMA 20, aby być na bieżąco.

Wszystkie walki Fame MMA 20