Dokładnie dzisiaj wieczorem odbędą się drugie Igrzyska Gladiatorów w historii Prime MMA. W trakcie gali zobaczymy łącznie trzy walki turniejowe, a podczas ostatniej rundy poznamy także zwycięzcę Igrzysk. O której godzinie odbędzie się finał?

Finał Igrzysk Gladiatorów Prime MMA 8 - data

Dzisiejsze Igrzyska Gladiatorów są drugim takim turniejem w historii federacji Prime. Ich finał został zaplanowany dokładnie na 13 kwietnia 2024 roku. Transmisji gali możemy spodziewać się już o godzinie 20:00, lecz warto pamiętać, że rozpocznie się ona od studia.

Galę Prime Show MMA 8 można obstawiać wyłącznie u bukmachera TOTALbet. Z naszym kodem promocyjnym TOTALbet uzyskasz trzy zakłady bez ryzyka do 333 PLN niewymagające obrotu! W przypadku przegranej środki możesz od razu wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę.

bonus prime mma 8

O której godzinie finał Igrzysk Gladiatorów Prime MMA 8?

Finał Igrzysk Gladiatorów jest przedostatnim pojedynkiem karty głównej Prime MMA 8. Oznacza to, że końcowa runda turnieju powinna mieć miejsce około godziny 23:10. Jednak jeśli chcecie mieć pewność, że będziecie na bieżąco z całą galą, obserwujcie relację tekstową i wyniki na żywo z Prime Show MMA 8 na naszej stronie!

Wszystkie walki Prime Show MMA 8