Już dzisiaj wieczorem będziemy mieli okazję obejrzeć pierwszy drabinkowy turniej w historii FAME MMA. Został on zorganizowany z okazji jubileuszowej gali, a jego pula to aż 2 miliony złotych. Jednym z ćwierćfinałowych zestawień jest Ferrari vs Krycha. O której godzinie jest walka?

Ferrari vs Krycha - data

Pojedynek Ferrari vs Krycha jest pierwszym z czterech ćwierćfinałowych zestawień turnieju FAME MMA 20. To starcie będzie można obejrzeć już 10 lutego 2024 roku. Gala jest zaplanowana dokładnie na godzinę 19:30 i rozpocznie się ona od studia.

Wszystkie pojedynki z gali FAME MMA 20, a także turniej K-1 można obstawiać przy użyciu kodu promocyjnego Betclic. Dzięki niemu zyskacie darmowy zakład bez ryzyka nawet do 200 PLN!

Betclic zakład bez ryzyka FAME MMA 20

O której godzinie walka Ferrari vs Krycha?

Walka Amadeusza Ferrariego z Krychą UFC oficjalnie rozpocznie turniej K-1. Pojedynek odbędzie się od razu po dwóch darmowych walkach. Oznacza to, że zawodnicy wejdą do oktagonu około godziny 21:00. Jeśli chcecie być cały czas na bieżąco, warto śledzić wyniki i relację na żywo z gali FAME MMA 20 na naszej stronie!

Wszystkie walki Fame MMA 20