Galę FAME MMA 21 będzie można obejrzeć wyłącznie po wykupieniu Canal Plus Online. Aby otrzymać dostęp do transmisji, należy wykupić pay-per-view na galę, a także CANAL+ online na co najmniej 30 dni. Sprawdź jak obejrzeć FAME MMA 21, a także ile trzeba zapłacić.

FAME MMA 21 - Canal Plus Online

Przed nadchodzącą galą FAME MMA 21 doszło do nieoczekiwanej zmiany. Od najbliższej gali organizacja FAME MMA będzie transmitować swoje wydarzenia wyłącznie w Canal Plus Online. Całą galę można obstawiać z kodem promocyjnym Betclic.

Wiele osób zastanawia się, czemu FAME MMA zdecydowało się na taki ruch. Z pewnością federacja otrzymała korzystne warunki finansowe, dzięki czemu współpraca z Canal Plus będzie opłacalna dla organizatorów. Jednak naszym zdaniem jest to niekorzystne dla fanów. Wzrosła bowiem cena za dostęp do gali. Osoby, które nie chcą wykupywać CANAL+ online, teraz zostaną do tego zmuszone.

FAME MMA 21 - jak oglądać krok po kroku

Aby móc zobaczyć galę FAME MMA 21, musimy posiadać aktywne konto Canal Plus Online. Możemy jednak założyć je podczas zakupu dostępu do gali FAME MMA. Poniżej prezentujemy jak wykupić dostęp do FAME MMA 21 krok po kroku:

  1. Kliknij TUTAJ i przejdź na stronę famemma.tv
  2. Kliknij KUP DOSTĘP
  3. Zarejestruj się lub zaloguj w CANAL+ online
  4. Zatwierdź zgody marketingowe
  5. Wybierz jeden z dwóch dostępnych opcji zakupu
  6. Potwierdź zakup
  7. Gotowe, masz już dostęp do FAME MMA 21!

FAME MMA 21 - cena

Do tej pory cena PPV na gale FAME MMA wahała się między 34,99 a 39,99 PLN. Teraz będzie ona niestety wyższa. Jeżeli będziemy chcieli wykupić samą galę FAME MMA 21 bez subskrypcji CANAL+ online, to cena wynosi 49 PLN.

Możemy wybrać również tańszą opcję, która kosztuje 39 PLN. Wtedy godzimy się jednak na subskrypcję CANAL+ online. Jeżeli jej nie anuluje z odpowiednim wyprzedzeniem, opłata za dostęp do platformy Canal Plus będzie pobierana cyklicznie.

Warto również zaznaczyć, że przy zakupie musimy zatwierdzić zgody marketingowe. Jeśli tego nie zrobimy wszystkie ceny zostaną podniesione o 5 PLN.

fame mma 21 canal plus