Przed nami kolejna gala największej polskiej organizacji freak fightowej. Podczas FAME MMA 19 kibice będą świadkami aż dziesięciu starć. Jakie są najlepsze typy na FAME MMA 19? Sprawdź w poniższym artykule!

FAME MMA 19 typy

FAME MMA 19 typy, czyli jak powinny zakończyć się walki na nadchodzącej gali? W naszym typowaniu wybraliśmy cztery zdarzenia, których łączny kurs wynosi aż 10.66. Sprawdź typy na FAME MMA 19!

Marcin Wrzosek vs Piotr "Szeli" Szeliga

Szeliga na pewno postara się rozpocząć mocno i agresywnie to starcie, bo właśnie na początku będzie najgroźniejszy. Wrzosek tym razem z pewnością będzie bardziej uważał na ataki rywala i bardzo prawdopodobne, że postara się po prostu przeczekać pierwszą rundę. Były mistrz KSW jest zdecydowanym faworytem, jednak o skończenie Szeligi w pierwszej rundzie będzie niezwykle ciężko.

TYP: Powyżej 1,5 rundy
KURS: 1.28

Piotr "Tybori" Tyburski vs Tomasz "Zadyma" Gromadzki

To starcie powinno wyglądać niezwykle podobnie, co pierwszy pojedynek Tyburski vs Zadyma. Tybori na pewno wyciągnął wnioski z poprzedniego starcia i powinien lepiej rozłożyć siły, dzięki czemu w ostatniej rundzie powinien wyglądać lepiej. Zadyma natomiast przez miesiąc z pewnością nie był w stanie poprawić defensywnych zapasów na tyle, aby skutecznie bronić obalenia większego i silniejszego Tyburskiego.

TYP: Piotr "Tybori" Tyburski przez decyzję
KURS: 2.85

Sebastian Fabijański vs Filip "Filipek" Marcinek

Fabijański w swojej pierwszej walce pokazał, że absolutnie nie jest stworzony do sportów walki. Aktor odwracał się po uderzeniach, co jest jednym z największych błędów. Na niekorzyść Fabijańskiego z pewnością wpłynęło również zbijanie wagi. Filipek natomiast jest doświadczonym zawodnikiem, który lubi się bić i chętnie wchodzi w wymiany. Raper nie powinien mieć większych problemów z wygraną, być może nawet w pierwszej odsłonie.

TYP: Filipek przed czasem
KURS: 1.72

Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz "Ferrari" Roślik

Arek Tańcula jest wyższy, ma lepszy zasięg rąk, trenuje dłużej i znacznie bardziej profesjonalnie. Atutem Ferrariego z pewnością jest eksplozywność, agresja i siła, jednak Tańcula jest już doświadczonym zawodnikiem i jeśli zachowa chłodną głowę to powinien bez problemu wypunktować Amadeusza, a być może nawet skończyć go przed czasem w końcowej fazie pojedynku.

TYP: Arkadiusz Tańcula
KURS: 1.70

FAME MMA 19 kursy

Gala FAME MMA 19, którą można typować z kodem promocyjnym Betclic rozpocznie się o godzinie 20:00. Karta walk FAME MMA 19 zawiera 10 pojedynków. Według bukmacherów największym faworytem jest Filipek, który zmierzy się z Sebastianem Fabijański. Natomiast najbardziej wyrównanym pojedynkiem według przewidywań powinno być starcie Natan Marcoń vs Hejter.

FAME MMA 19 zakłady

Gdzie można obstawiać zakłady na FAME MMA 19? Pełną ofertę na galę FAME MMA 19 znajdziemy wyłącznie u bukmachera Betclic. Na wyłączność wystawia on kursy na wszystkie walki, które odbywają się na galach organizacji FAME MMA, nie inaczej jest tym razem.

baner fame 19

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME MMA 19. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.