Kto wygrał walki na FAME MMA 12 – to pytanie zadają sobie fani organizacji po kolejnej gali największej polskiej federacji typu freak fight w Polsce. Kto wygrał, a kto przegrał? Sprawdźcie wyniki gali FAME MMA 12.

FAME MMA 12 kto wygrał?

O tym, kto wygrał FAME MMA 12 walki, dowiedzieliśmy się późnym wieczorem w sobotę 20 listopada. Właśnie na ten dzień zaplanowana była bowiem kolejna gala spod szyldu FAME MMA. Trzeba przyznać, że karta walk prezentowała się naprawdę okazale, a rzutem na taśmę otrzymaliśmy dodatkowe dwa prezenty w postaci hitowych walk – Arkadiusz Tańcula vs Jacek Murański i Don Kasjo vs Boxdel.

FAME MMA 12 wyniki

FAME MMA 12 wyniki, czyli jednych będą ciekawić rezultaty walk, drugich z kolei przede wszystkim wyniki sprzedaży PPV. Do tej drugiej grupy oczywiście zaliczają się włodarze FAME MMA, którzy celują w pobicie kolejnego rekordu sprzedaży dostępów do gali. Im więcej sprzedanych PPV, tym ciekawsze i głośniejsze będą kolejne gale – mechanizm biznesowy w tego typu przypadkach jest niezwykle prosty.

FAME MMA 12 wyniki gali

FAME MMA 12 wyniki gali, czyli... na galach typu freak fight może zdarzyć się wszystko. Największy faworyt może nie poradzić sobie z presją wynikającą z faktu, że na hali ogląda go kilkanaście tysięcy widzów, a przed komputerami czy telewizorami – kolejne kilkaset tysięcy osób. Wówczas wyniki gali mogą zaskoczyć wielu, gdyż underdog, niemający na sobie presji, może sprawić sensację i stać się gwiazdą dzięki efektownej wygranej.

Bukmacher Betclic oferuje kursy na wszystkie pojedynki gali FAME MMA. Sprawdź kod promocyjny Betclic.

FAME MMA 12 wyniki walk

FAME MMA 12 wyniki walk, czyli jak wygląda komplet wyników? O tym przekonaliśmy się sobotniego wieczora, a także również w nocy z soboty na niedzielę. Organizatorzy FAME MMA rzutem na taśmę dorzucili bowiem bonusową walkę w postaci starcia Don Kasjo vs Boxdel, które odbyło się... zaraz po walce Don Kasjo vs Marcin Wrzosek. Szaleństwo!

Wyniki gali FAME MMA 12:

 • Arkadiusz Tańcula pokonał Jacka Murańskiego przez dyskwalifikację, runda IV
 • Don Kasjo wygrał z Boxdelem przez jednogłośną decyzję sędziów*
 • Don Kasjo wygrał z Marcinem Wrzoskiem przez jednogłośną decyzję sędziów*
 • Kacper Błoński pokonał Mateusza Janusza przez niejednogłośną decyzję sędziów.
 • Wiewiór pokonał Adriana Polaka przez jednogłośną decyzję sędziów. – walka o pas
 • Zusje pokonała Martirenti przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • Piotr "Bestia" Piechowiak pokonał Krzysztofa Radzikowskiego przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • Krycha pokonał Szewca przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • Anna Andrzejewska pokonała Kamiszkę przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • Koro pokonał Rybę przez jednogłośną decyzję sędziów.
 • Adrian „Pitbull" Wieliczko pokonał Jakuba „Dragona" Kaczmarskiego przez jednogłośną decyzję sędziów**

* walka w boksie
** finał turnieju Road to Armia