Dzisiejszego wieczoru podczas KSW 95 będziemy świadkami emocjonującego co-main eventu, w którym zmierzy się De Fries i Sakai. Na szali tego starcia jest pas mistrzowski, co tylko zwiększa atrakcyjność starcia. O której godzinie jest walka?

De Fries vs Sakai - data

Walka, w której Phil de Fries zmierzy się z Augusto Sakaiem znajduje swoje miejsce w karcie pojedynków na tę galę, jako co-main event. Starcie to, w którym na szali znajduje się pas mistrzowski, zostało zaplanowane na piątek 7 czerwca 2024 roku.

Chcąc obstawiać to zestawienie lub inne walki na gali KSW 95, to rozważcie ze skorzystania z kodu promocyjnego Superbet. Przy jego użyciu, możecie liczyć na atrakcyjne bonusy, które przydadzą się na początek przygody z typowaniem.

O której godzinie jest walka De Fries vs Sakai?

Pojedynek Phila de Friesa z Augusto Sakaiem jest oczywiście co-main eventem gali, więc nic dziwnego, że znajduje się niemal na samym końcu wydarzenia. Z tego też względu starcie jest zaplanowane na godzinę 23:30. Oczywiście przebieg poprzedzających walk mogą sprawić, że ta odbędzie się wcześniej lub później niż przewidywano. Dlatego też warto śledzić relację i wyniki na żywo KSW 95, aby niczego nie przegapić.

Wszystkie walki KSW 95